«Карпатський об’єктив» – тільки об’єктивна інформація!

Олександр БАРЧ – директор

Олег СЕМБЕР – головний редактор

Руслан ФАТУЛА – випусковий редактор

Тарас СЕМБЕР – адміністратор сайту

Юрій КОПИНЕЦЬ – журналіст

Злата МІКРЮКОВА – копірайтер

Христина БІКЛЯН – журналіст

Вікторія КОПИНЕЦЬ – журналіст

Олег МИКИТА – спортивний оглядач

Дмитро МИСЬ – відеокореспондент

Анна ПАЩУК – офіс-менеджер

Вікторія СЕМБЕР – копірайтер

Леся ПІГУЛЯК – копірайтер

В’ячеслав СТРІБНЄВ – верстальник, дизайнер

Вікторія МАВРОМАТІ – розповсюджувач

Степан КАРМАЗІН – розповсюджувач

«Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване у березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету та суперсучасний Інтернет-портал «Карпатський об’єктив». Видання охоплює широку цільову аудиторію і доносить інформацію, як до інтернет-користувачів, так і до тих, хто не має доступу до всесвітньої мережі, або не користується нею.

«Карпатський об’єктив» – газета суспільно-політичної тематики, що виходить один раз на тиждень (у четвер). До друку подається у вівторок. Містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Вже традиційними для газети є рубрики: «Політика», «Соціо», «Кримінал», «Економіка», «Історія», «Спорт», «Розваги», «Господиня», «Наші історії», «Бульвар». Також у газеті є повна телепрограма на тиждень з анонсами найкращих фільмів, дитяча сторінка та сторінка оголошень. Усі статті газети також розміщуються на сайті у вільному доступі.

Оскільки газета охоплює різні вікові категорії (3-15 років – 5%; 15-25 років – 20%; 25-50 років – 45%; 50 – 65 років – 25%; 65 і більше – 5%) її активно передплачують та купують у всіх точках продажу преси.
На сьогодні наклад видання становить 5000 примірників. Сигнальний номер вийшов 10 000-им накладом, а відтак тираж становив 3500 примірників.

Утім популярність газети стрімко зростає, тож колектив редакції постійно працює над тим, щоб збільшувати тираж.
За останніми даними, «Карпатський об’єктив» входить до трійки найбільш тиражних газет області. Газета широко розповсюджується у всіх без виключення містах та селах Закарпаття.

Інформаційний портал «Карпатський об’єктив» – один із топових сайтів на Закарпатті. Щоденно його читають 7000 відвідувачів. Найбільш гострі та актуальні матеріали наших авторів набирають десятки тисяч переглядів.

Не так давно «Карпатський об’єктив» запустив проект – відео-новини. Відтоді більшість матеріалів наших журналістів супроводжуються якісними відео-сюжетами. Найбільш резонансні події ми транслюємо наживо.

З квітня 2016 року ми оновили дизайн сайту. Тепер він став ще більш потужнішим, інформативним та зручним.

«Карпатський об’єктив» – це якісне демократичне незаангажоване видання, покликане донести читачам тільки правдиву та об’єктивну інформацію.


З повагою, редакція «Карпатського об’єктива»

02

Попередня версія сайту

Сучасна версія сайту

Сигнальний номер газети

Сучасний номер газети

Спецпроекти

Новини Закарпаття