«Карпатський об’єктив» – тільки об’єктивна інформація!

Олександр БАРЧ – директор

Олег СЕМБЕР – головний редактор

Руслан ФАТУЛА – випусковий редактор

Тарас СЕМБЕР – адміністратор сайту

Юрій КОПИНЕЦЬ – журналіст

Злата МІКРЮКОВА – копірайтер

Христина БІКЛЯН – журналіст

Вікторія КОПИНЕЦЬ – журналіст

Олег МИКИТА – спортивний оглядач

Дмитро МИСЬ – відеокореспондент

Анна ПАЩУК – офіс-менеджер

Вікторія СЕМБЕР – копірайтер


В’ячеслав СТРІБНЄВ – верстальник, дизайнер

Вікторія МАВРОМАТІ – розповсюджувач

Степан КАРМАЗІН – розповсюджувач

«Карпатський об’єктив» – це інформаційно-аналітичне видання, яке було засноване у березні 2013 року. За цей час вдалося створити одну з кращих на Закарпатті щотижневу друковану газету та суперсучасний Інтернет-портал «Карпатський об’єктив». Видання охоплює широку цільову аудиторію і доносить інформацію, як до інтернет-користувачів, так і до тих, хто не має доступу до всесвітньої мережі, або не користується нею.

«Карпатський об’єктив» – газета суспільно-політичної тематики, що виходить один раз на тиждень (у четвер). До друку подається у вівторок. Містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Вже традиційними для газети є рубрики: «Політика», «Соціо», «Кримінал», «Економіка», «Історія», «Спорт», «Розваги», «Господиня», «Наші історії», «Бульвар». Також у газеті є повна телепрограма на тиждень з анонсами найкращих фільмів, дитяча сторінка та сторінка оголошень. Усі статті газети також розміщуються на сайті у вільному доступі.

Оскільки газета охоплює різні вікові категорії (3-15 років – 5%; 15-25 років – 20%; 25-50 років – 45%; 50 – 65 років – 25%; 65 і більше – 5%) її активно передплачують та купують у всіх точках продажу преси.
На сьогодні наклад видання становить 5000 примірників. Сигнальний номер вийшов 10 000-им накладом, а відтак тираж становив 3500 примірників.

Утім популярність газети стрімко зростає, тож колектив редакції постійно працює над тим, щоб збільшувати тираж.
За останніми даними, «Карпатський об’єктив» входить до трійки найбільш тиражних газет області. Газета широко розповсюджується у всіх без виключення містах та селах Закарпаття.

Інформаційний портал «Карпатський об’єктив» – один із топових сайтів на Закарпатті. Щоденно його читають 7000 відвідувачів. Найбільш гострі та актуальні матеріали наших авторів набирають десятки тисяч переглядів.

Не так давно «Карпатський об’єктив» запустив проект – відео-новини. Відтоді більшість матеріалів наших журналістів супроводжуються якісними відео-сюжетами. Найбільш резонансні події ми транслюємо наживо.

З квітня 2016 року ми оновили дизайн сайту. Тепер він став ще більш потужнішим, інформативним та зручним.

«Карпатський об’єктив» – це якісне демократичне незаангажоване видання, покликане донести читачам тільки правдиву та об’єктивну інформацію.


З повагою, редакція «Карпатського об’єктива»

02

Попередня версія сайту

Сучасна версія сайту

Сигнальний номер газети

Сучасний номер газети

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події