https://rx.ua
35157
10:00 7.032021

Гороскоп на 8 - 14 березня 2021

Цікаве 962

ОВЕН

Можете багато чого досягти, захопивши начальство цікавою ідеєю. І не забувайте про дані вам обіцянки. Цього тижня, імовірно, з’явиться можливість позбутися проблем за допомогою вміння користуватися інформацією в потрібний час та в потрібному місці.

ТЕЛЕЦЬ

Смуга везіння і легких удач підійшла до кінця, але вам вистачить енергії й сил для реалізації задуманих планів та ідей. Не забувайте про самовдосконалення. Ваші пропозиції будуть почуті та схвалені начальством. У вихідні загляньте до друзів – ви не пошкодуєте.

БЛИЗНЮКИ

Ваші плани та задуми реалізуються, тільки якщо ви знайдете в собі сили діяти уважно й майже непомітно, не розповідаючи все тим, хто поряд. У вихідні приділіть більше часу й уваги родині та дому. Постарайтеся збагатитися враженнями, вибравшись за місто на природу.

РАК

Багато чого досягнете і навіть устигнете реалізувати практично всі намічені плани, тільки намагайтеся не метушитися та не зневірятися у власних силах. Ваш успіх може викликати заздрість недоброзичливців. Вихідні присвятіть сімейним турботам, але без шуму й біганини.

ЛЕВ

Якщо в цей період ви будете спокійні та цілеспрямовані, то обов’язково досягнете бажаного успіху. У вихідні можливі розбіжності з дітьми. Ці проблеми можна легко владнати, висунувши своєчасну та конструктивну пропозицію.

ДІВА

Вашими вірними супутниками мають стати розсудливість і пильність. Нестандартний підхід до вирішення проблем принесе позитивний результат. Не слід сваритися з близькими тільки через те, що вони не встигли виконати якийсь із багатьох пунктів вашого плану.

ТЕРЕЗИ

Сконцентруйтеся на аналізі своїх бажань. Успіх можливий у всьому, за що ви візьметеся з належним натхненням. Головне – нічого не боятися. Ретельна продуманість дій плюс трохи авантюризму можуть привести до значних досягнень. У вихідні краще добре відпочити.

СКОРПІОН

Вам треба усвідомити власну незалежність. У дискусіях намагайтеся не виявляти впертість, наполягаючи на своїй точці зору, натомість навчіться чути опонентів. У вихідні можете сміливо розраховувати на допомогу та підтримку близьких друзів.

СТРІЛЕЦЬ

Не варто зупинятися на досягнутому – сміливо підкорюйте чергову вершину. Можливе досягнення компромісів у спірних ситуаціях. У вас з’явиться шанс блискуче продемонструвати свої вміння та навички в професійній сфері.

КОЗЕРІГ

Нагромадилося чимало проблем, які вам треба вирішити досить швидко. Не допускайте, щоб раптова хвиля туги та зневіри охопила вас, песимістичний настрій швидко мине. У вихідні запросіть до себе друзів або родичів і компенсуйте нестачу спілкування.

ВОДОЛІЙ

Події пронесуться цілою лавиною, мало що залишаючи після себе в колишньому вигляді. На вас чекає маса новин, ділових зустрічей, напружених ситуацій на роботі. У вихідні зможете досягти поставленої мети, якщо будете спокійними.

РИБИ

Не варто збирати образи, вони лише ускладнять ваше життя. Наприкінці цього тижня ви чітко усвідомите, наскільки вам дорога кохана людина з усіма своїми недоліками та слабкими сторонами. У вихідні приділіть близьким більше уваги й турботи.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне