35157
10:00 29.082021

Гороскоп (30 серпня – 5 вересня)

Цікаве 4820

ОВЕН

Зростають шанси на кар’єрне просування. Можливо, вам запропонують зайняти більш високу посаду, що позитивно відіб’ється на вашому матеріальному становищі. Можливі часті сварки в родині. Не виключено, що причиною конфліктів стане ваш характер.

ТЕЛЕЦЬ

Зараз можна порушувати найбільш гострі питання, які раніше приводили лише до конфліктів. Гарний час для розвитку ділового партнерства. Вихідні складаються сприятливо для подорожей. Це досить напружений час для одружених. У вихідні добре починати будь-які ремонтні роботи вдома.

БЛИЗНЮКИ

Вам захочеться одержати якнайбільше вражень. На вас можуть впливати люди, що живуть в інших містах, з якими ви, можливо, спілкуєтеся тільки телефоном або в Інтернеті. Постарайтеся не провокувати конфлікти й терплячіше ставитися до прохань своєї половинки.

РАК

Певні коректування в способі життя відразу ж позитивно відіб’ються не тільки на продуктивності роботи, але й на стані здоров’я. Намагайтеся рівномірніше розподіляти зусилля протягом дня і не перенапружуватися, адже втрата енергії може послабити захисні сили організму.

ЛЕВ

Можливо, ви раптом упіймаєте себе на думці, ніби  заздалегідь знаєте, що скаже або як поведеться та або інша людина. У спілкуванні з приятелями, сусідами і далекими родичами можуть виникнути непорозуміння. Вихідні – не кращий час для нових знайомств.

ДІВА

Легке ставлення до життя і вміння позитивно оцінювати будь-які проблеми дозволить вам легко і невимушено домогтися вирішення хвилюючих вас питань. Не дозволяйте почуттю ревнощів і власницькому інстинкту диктувати вам лінію поведінки. На вихідні бажано відвідувати концерти, клуби або святкові заходи.

ТЕРЕЗИ

Ви зможете поліпшити свої партнерські стосунки. Найбільш напружена і хвилююча тема цього тижня – гроші. У цей період коштів може не вистачити для задоволення ваших потреб. Тому рекомендується впорядкувати свої витрати, тоді багатьох проблем удасться уникнути.

СКОРПІОН

Ви добре розумієте потреби і почуття інших людей та вловлюєте всі відтінки їхнього настрою. Це може дуже придатися як у контактах на роботі, так і в особистих стосунках. Ваші здатності посередника і перемовника та дипломата у вихідні дадуть гарний результат.

СТРІЛЕЦЬ

Основна ваша схильність – активність і боротьба. Перешкоди здадуться вам бажаними випробуваннями і з наснагою переборються. Ви самі створюєте собі важкі проблеми, спрямовуючись уперед без клопоту захистити свої слабкі місця, відкриті супротивникові.

КОЗЕРІГ

Необхідний спокійний вдумливий аналіз ситуації, як у сфері особистих стосунків, так і в робочому процесі. Можна мирно залагодити будь-які спірні питання, зараз у вас зʼявиться набагато більше можливостей для взаєморозуміння і компромісу. З’являться нові знайомі.

ВОДОЛІЙ

Тиждень гарних перспектив для тих, хто налаштований на серйозні й тривалі стосунки. Легкий флірт переростає в більш інтенсивне почуття. Прекрасно рухаються справи в людей творчих та ініціативних. З’являється можливість реалізувати свої ідеї на практиці. 

РИБИ

На вас чекає фонтан блискучих можливостей. Не йдіть напролом, навіть якщо ситуація здається вам конфліктною. Добре йдуть справи в тих, хто стежить за подіями на роботі й готовий вчасно зробити виграшну ставку. У вихідні бажано більше часу присвятити родині й близьким людям.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне