https://rx.ua
33622
22:14 12.102020

На Закарпатті відкриють парк динозаврів – DinoPark

Цікаве 2696

Найбільший в області парк динозаврів коло міста Берегово планують відкрити у другій половині жовтня, де можна буде безпосередньо зустрітись з хижаками та травоїдними істотами Крейдяного періоду.

DinoPark Берегово – це цікаве місце для розваг, відпочинку, як для дорослих так і дітей, де поєднують розважальну та освітню програму. Гарна ідея, що б декілька годин побігати посеред реалістичних скульптур доісторичних динозаврів, пограти на майданчиках чи відсвяткувати день народження з друзями по школі на альтанці.

дінопарк Берегово
парк динозаврів у Берегово

Експозиція парку динозаврів Берегово

На території парку представлені деякі види крупних динозаврів, звичайно серед хижих динозаврів буде тиранозавр, серед травоядних стегозавр, будуть й малі динозаври.

Гігантські динозаври змусять вас по іншому подивитись на доісторичний світ, на тварин, що заселяли нашу планету 65 млн років тому. Це чудове місце для відпочинку в Закарпатті.

Якщо ви обрали для відпочинку Закарпаття, зверніть увагу на парк динозаврів – DinoPark, що працюватиме у селі Яноші.

Що можна буде зробити на території парку динозаврів?

На території парку динозаврів у Берегово, посеред лісу, планують розмістити понад 30 доісторичних тварин, то ж це буде цікава подорож до Крейдяного періоду, та можливість зробити чимало оригінальних фотографій. Це особливо буде цікаво для родин з дітьми.

Це хороша ідея для проведення уроків з життя динозаврів на природі, а також цікаво буде тим, хто досліджує археологію по книжкам, чи вивчає природознавство у школі. Чудова нагода уявити собі, яким був світ мільйони років тому.

Як працюватиме DinoPark в Берегово? 

Графік роботи “DinoPark Берегово” – щоденно з 10:00 до 20:00 київський час.

Турінформ Закарпаття

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне