30684
15:13 6.022020

Ужгородка – золотий призер європейського чемпіонату

Цікаве 2213

Відома візажистка з Ужгорода, Інга Гурела, нещодавно взяла участь у престижному щорічному міжнародному чемпіонаті візажистів з усього світу International make up awards.

Змагання проводилися в Італії у рамках Міланського тижня моди. Оцінювало роботи конкурсантів незалежне об’єктивне журі, до якого ввійшли кращі майстри індустрії краси. Учасники викладалися на всі сто й прагнули стати чемпіонами в категоріях «Майстер» та «Юніор».

І серед 26 учасників з Росії, Білорусі, Італії, Польщі, Італії, Іспанії, Румунії ужгородка стала найкращою й отримала золотий кубок!

Інга – професійна візажистка з 2013 року, навчалася майстерності макіяжу в Україні, Росії, Білорусі, Франції. Вона має статус міжнародного викладача. Успішно вчить усіх бажаючих базового курсу «Візаж з нуля», проводить заняття з підвищення кваліфікації для працюючих візажистів, курси «Сам собі візажист» та «Архітектурне оформлення брів». Завдяки перемозі Інга отримала можливість пройти тиждень навчання в Парижі та майстер-класи всесвітньо відомих косметичних брендів.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне