9711
15:22 14.022017

Перша леді США подарувала витвір українського скульптора

Цікаве 3858

Під час офіційного візиту прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе в США Меланія Трамп подарувала його дружині витвір українського скульптора Володимира Каневського. Перша леді США піднесла Акіє Абе порцеляновий букет під назвою «Роза в кольорі».

3

Володимир Каневський – всесвітньо відомий художник, чиї квіткові порцелянові композиції прикрашають модні будинки, музеї та особняки американських і європейських аристократів.

Він народився Харкові, там же отримав архітектурну освіту. У 1989 році переїхав до США, де зайнявся скульптурою і керамікою. Це стало відправною точкою для його захоплення фарфоровою флористикою, яку експерти вважають унікальним явищем у сучасному мистецтві.

 Підготувала Анна Пащук

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
«Встав, одягнув – і пішов жити далі». Гвардійський офіцер – про фронт, поранення і життя після протезування
17:29
Угорська народна творчість у центрі уваги: у Берегові провели IV інструментальний та освітній день Tulipános
17:05
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном
16:50
Україна без медалей на XXV зимових Олімпійських іграх
16:33
Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили неподалік від кордону з Угорщиною
16:20
На Мукачівщині затримали підозрювану, яка ножем поранила співмешканця
15:54
Двічі за день гірські рятувальники Закарпаття вирушали на порятунок заблукалих лижників
15:46
Завершився Х сезон Ужгородської футзальної ліги
15:18
Пʼять памʼяток на Закарпатті отримали статус національного значення
14:52
У Мукачеві призначать щомісячні стипендії кращим спортсменам і тренерам за високі спортивні досягнення
14:05
Всі новини