![42822](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240213-154252-1536x1152.jpg)
У Перечині зацвіли перші підсніжники і крокуси
На календарі 15 лютого, а в Перечині вже розцвіли перші весняні квіти. Це підсніжники, крокуси, примули. Раннє цвітіння первоцвітів зумовлене теплою погодою. Ростуть на квітниках, клумбах, присадибних ділянках.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240213-154252-1024x768.jpg)
За первоцвітами у Перечині спостерігаю декілька років поспіль. Якщо тепло, сонячно, то у цей час уже квітнуть.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240213-163922-1024x768.jpg)
12 лютого білі пелюстки підсніжників було ледве видно із зелених листочків на квітниках по вулиці Ужгородській та Малій. А сьогодні вже білі голівки радо вітають перехожих і ніби хочуть сказати словами відомої української пісні: “Весна іде, красу несе, а в тій красі радіє все”.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240213-154238-1024x768.jpg)
На одній присадибній ділянці у мікрорайоні “Штати” гордо квітне ліловий крокус. Біля нього ліворуч багато підсніжників, але розквітнуть десь за тиждень.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215-144603-1024x768.jpg)
На багатьох клумбах та квітниках цвітуть примули – білі, жовті, фіолетові.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215-145155-1024x768.jpg)
На ринках Перечина та Ужгорода станом на 15 лютого первоцвіти не продавали.
![](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215-145133-1024x768.jpg)
Тетяна ГРИЦИЩУК, фото автора
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися