39817
09:18 14.082022

На Закарпатті відбувається заключний етап досліджень з пошуку кажанів, сов та інших птахів та звірів

Цікаве 4570

12 серпня 2022 року – другий день заключного етапу досліджень веж та горищ церков Закарпатської області, з метою пошуку кажанів, сов та інших птахів і звірів, які облюбували цю унікальну нішу для свого прихистку.

За 2 дні було досліджено церкви сіл Новоселиця, Підплеша, Ганичі (Ганичі-онлайн), Калини, Дубове, Вітерна, Красна, Лопухів, Німецька Мокра, Руська Мокра, Усть-Чорна. За ці дні дослідження було досліджено 10 церков. Хоча виявились пусті чи не підходящі для дослідження території, проте вже наявні певні результати. За поточними результатами вже вдалось виявити, як сліди життєдіяльності, так і самих представників рукокрилих, голубів, сичів особисто.

Дане дослідження, ще принесло один неочікуваний, проте позитивний результат – дослідження зацікавило людей, а саме молоде покоління – дітей служителів церкви. Цей аспект є також важливим, оскільки він демонструє, що дослідження чи робота, що проводиться по захисту природи, може зацікавити тих, чи інших людей.

Дослідження проходили в рамках проєкту «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України» (керівник проєкту Alexander Bokotey).

Про це інформує Дубівська селищна територіальна громада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах