38858
16:47 15.022022

У Перечині зацвіли перші підсніжники

Цікаве 3381

На календарі 15 лютого, а в Перечині вже зацвіли перші підсніжники. Про це повідомила редакцію “Карпатського об’єктива” наш кореспондент і, як підтвердження, надіслала фото.

У квітнику по вулиці Ужгородській підсніжники вже розпустили свої тендітні пелюстки – відчули подих весни. У неділю ледве було їх видно з-під землі, а за два дні он як підросли. Сьогодні, на Стрітення, первоцвіти вже кланяються білосніжними голівками перехожим.

Декілька років поспіль спостерігаю за цими квітами, які ростуть у квітнику перед будинком. Посадила їх господиня. Пані Наталія розповідала мені, що спеціально ходила до лісу, там викопала декілька цибулин підсніжників і посадила перед вікнами свого будинку. “Дуже люблю квіти, насадила усяких, цвітуть майже цілий рік. Коли зацвіли підсніжники, то считай, туй уже весна, і не має значення, яка погода і яке число на календарі”, – казала 80-річна жінка. На жаль, два роки тому померла.

Наталчині підсніжники зазвичай починають цвісти у середині лютого, даються взнаки погодні умови. До прикладу, торік зацвіли 10 числа – зими як такої і не було, надворі було тепло. Цього року був і сніг, і мороз.

Тетяна ГРИЦИЩУК, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне