Чи отримало бістро «Щодня» табличку «Ревізор рекомендує». ВІДЕО
15:40 29.102019

Чи отримало бістро «Щодня» табличку «Ревізор рекомендує». ВІДЕО

Цікаве 116

Юлія Панкова разом зі своєю вірною командою поїхала до Мукачева. Тут вона перевірила кілька закладів, зокрема і заклад швидкого харчування бістро “Щодня”. Бістро, в яке щодня приходять понад півтисячі людей, не могло не привернути увагу ревізора Юлії Панкової.

Кухар Світлана Ведмідь порадувала ревізора дотриманням товарного сусідства в холодильнику і наявністю стікерів на продуктах. А її солянка виявилася вище всіляких похвал! Але таргани, які вільно гуляють під холодильником, брудні палети на кухні і сморід в туалеті для відвідувачів жахнули Юлію.

Приємні ціни, смачна їжа, а от сервіс кульгає… І відвідувачі не помилилися! Просто на кухні Панкова натрапила на брудну витяжку, десятки тарганів і калюжі крові. Але дегустрація страв і ціни їй сподобались. Проте, через побачене на кухні, табличку “Ревізор рекомендує” заклад не отримав.

Відстояти честь бістро “Щодня” і показати всій Україні зміни, які відбулись після ревізії, намагались у “Страстях за Ревізором”. На шоу приїхала кухар Світлана Ведмідь разом із колегою.

До того ж, заклад пройшов повторну перевірку. Чи змогло бістро позбутися тарганів і чи отримало відзнаку? Дивіться у “Страстях за Ревізором”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне