9366
18:45 7.022017

В Ужгороді на Минайській пішохідний перехід обладнають світлодіодним світлофором

Цікаве 2647

До кінця лютого в Ужгороді працівники підприємства «Закарпателектробуд» планують завершити весь комплекс робіт з освітлення і застереження водіїв на пішохідному переході на вулиці Минайській, де часто траплялися трагічні ДТП.

1486230623_svtlofor2

Металева, П-форми, конструкція на всю ширину дороги буде оснащена світлодіодним комбінованим блимаючим світлофором, двома світлодіодними прожекторами, які додатково освітлюватимуть пішохідний перехід. Також будуть встановлені два світлодіодні, такі, як біля багатьох ужгородських шкіл, двосторонні знаки пішохідного переходу.

Це перша така конструкція в місті, певною мірою експериментальна, ближчим часом прожектори опустять трохи нижче, ніж зараз, і якщо наразі вони вмикаються разом із вуличним освітленням, то надалі планується, що працюватимуть цілодобово, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
16:14
Код нації та оберіг воїна: підприємець з Хуста створює вишиванки та військові шеврони
16:10
На ужгородських ринках з'явилася перша лісова суниця: аромат літа коштує недешево
15:20
У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників
13:58
У Карпатах палали схили гори Пікуй
11:25
Будьте обережні з вогнем. У області висока пожежна небезпека
10:01
Представники держави та бізнесу обговорили підходи до оподаткування міжнародних посилок і цифрових платформ
09:08
У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка
16:50
У Хусті відкрили 14 нових стел на честь полеглих земляків
15:35
Магія закарпатської вишивки у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
10:08
Всі новини