8115
16:37 13.012017

Ревнивець облив кислотою королеву краси

Цікаве 4162

Колишній коханий облив сірчаною кислотою переможницю італійського конкурсу «Міс Італія» – 2007 Джесіку Нотаро (Gessica Notaro).

Джесіка2

За даними слідства, після того як чоловік хлюпнув дівчині в обличчя кислоту, він зник з місця злочину на автомобілі. Співробітники правоохоронних органів затримали злочинця. 28-річна дівчина доставлена ​​в лікарню міста Ріміні з важкими опіками обличчя та тіла, передає ТАСС з посиланням на італійське видання La Stampa.

Видання звернуло увагу на ту обставину, що незадовго до жорстокого нападу місцеві органи юстиції заборонили Жоржу Эдсону Таварес наближатися до колишньої подруги. Джесіка неодноразово зверталася в поліцію із заявами на свого «колишнього» – африканець не міг змиритися з їх розлученням і постійно погрожував фізичною розправою. Життя колишньої «Міс Італія», яка в останні роки робила успішну кар’єру на національному телебаченні, знаходиться поза небезпекою. Однак лікарі серйозно стурбовані з приводу можливості повністю відновити зір потерпілої.

 Підготувала Анна Пащук

Джесіка

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
16:14
Код нації та оберіг воїна: підприємець з Хуста створює вишиванки та військові шеврони
16:10
На ужгородських ринках з'явилася перша лісова суниця: аромат літа коштує недешево
15:20
У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників
13:58
У Карпатах палали схили гори Пікуй
11:25
Будьте обережні з вогнем. У області висока пожежна небезпека
10:01
Представники держави та бізнесу обговорили підходи до оподаткування міжнародних посилок і цифрових платформ
09:08
У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка
16:50
У Хусті відкрили 14 нових стел на честь полеглих земляків
15:35
Магія закарпатської вишивки у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
10:08
Всі новини