42900
15:11 28.022024

Ведмеді у нацпарку «Синевир» виходять із зимової сплячки

Цікаве 2732

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимову сплячку.

Нагадаємо, що ведмеді – символ сили та міцності в природі. Протягом зими, коли їхнє тіло входить у стан спеціальної зниженої активності. деякі особини перебували у сплячці.

З приходом весни, коли природа оживає, ведмеді повертаються до своєї повсякденної активності та стають більш жвавими і рухливими.

Саме тут можна побачити чудове явище, де з першими променями сонця й підняттям температури повітря, ведмеді починають виходити зі своїх нор. Вони розтягуються, здіймаються на лапи та розглядають навколишній світ із цікавістю, яка накопичилася за зимовий період. Звичайно, першим їхнім завданням є пошук їжі, водні процедури, адже їм потрібно поповнити запаси.

Проте весна для ведмедів – це не лише час для відновлення сил, а й час для соціалізації та розваг. Вони відновлюють свої взаємини з іншими ведмедями, яких можна зустріти в притулку, обмінюються досвідом та навичками, а також проводять час разом, граючи та вивчаючи один одного.

Весняне пробудження ведмедів також відображається на їхньому фізичному стані. Після зимового періоду їхнє тіло повністю відновлюється, м’язи стають більш гнучкими, а шерсть – блискучою та густою. Вони активніше рухаються, здійснюючи обхід свого середовища ніби досліджують нову територію.

Звичайно, ведмеді – це дикі тварини, і найбільш безпечним способом спостереження за ними є використання додаткового обладнання та дотриманням відповідної безпеки. Але навіть з великої відстані можна спостерігати за цими магічними мешканцями ведмежого притулку та дивитися, як вони насолоджуються своїм весняним пробудженням.

Отже, весна в ведмежому притулку – час надзвичайний, сповнений активності, дружби та досліджень. Це чудова нагода побачити природу в дії та помилуватися неймовірною міцністю та вишуканістю ведмедів, які відтепер готові ділитися цими яскравими моментами з нами.

Про це інформує Національний природний парк “Синевир”.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи
19:16
Закарпатський молитовний сніданок: за Україну і її захисників
19:06
Історик Володимир Фенич про «Іменний довідник священників історичної Мукачівської греко-католицької єпархії»
16:55
У Закарпатській обласній бібліотеці провели перше засідання книжкового клубу
16:44
У Мукачеві виявили чоловіка, який перевозив вантаж без відповідних документів
16:30
Харків’янка ходить по цвяхах і рятує закарпатців від стресу
15:25
В обласному центрі Закарпаття вшанували 38 роковини Чорнобильської трагедії
15:09
На Закарпатті затримали групу озброєних зловмисників, які в масках увірвалися до будинку пенсіонерки, звʼязали її та вимагали гроші
14:58
Закарпатські ватерполісти серед призерів всеукраїнських змагань
14:11
У Великій Доброні відкрили 58-й Тиждень угорської рідної мови
13:51
Всі новини