![42109](https://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/371822292-688715566630084-5381099922678348484-n-1536x1024.jpg)
У Дубовому пройшов гастрономічний фестиваль «Яфина-фест»
У неділю, 27 серпня, у смт Дубовове, що на Тячівщині, на площі перед будинком культури відбувся колоритний фестиваль «Яфина-фест», присвячений 32-й річниці Незалежності України.
![](http://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/371822292-688715566630084-5381099922678348484-n-1024x683.jpg)
Захід мав на меті, популяризуючи автентичну та туристичну привабливість громади, провести збір коштів на потреби Збройних Сил України, повідомили у Дубівській громаді.
Розпочалося святкове дійство зі звучання «Молитви за Україну» у виконанні хору Дубівського ліцею (керівник Цубера П.М.) та Гімну України.
Свято продовжили юні артисти, співаки і танцівники громади. Концертну програму, насичену цікавими та оригінальними номерами, підготували ліцеїсти, гімназисти та вихованці школи мистецтв разом з наставниками, а також учасники Молодіжної ради і колективи при будинках культури с. Красна та смт Дубове. Музичні вітання з нагоди свята аудиторії подарували й гості з Бедевлянської громади, які вперше долучилися до фестивалю «Яфина-фест».
![](http://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/371029642-688715309963443-3649964666335012321-n-1024x683.jpg)
Вели захід художній керівник будинку культури смт Дубове, голова Молодіжної ради Віталій Горбей та учасниця Молодіжної ради Вікторія Кустрьо.
Паралельно з концертом на площі діяв благодійний ярмарок. Колективи дитсадків, підприємці та вмілі ґаздині громади презентували смаколики з яфинами (чорницями) – символом фестивалю. Гастрономічний калейдоскоп був представлений різноманітними тортиками, тістечками, пиріжками, канапками, піцою та сушами з полонинською ягодою, з продажу яких вилучені кошти буде спрямовано на потреби Збройних Сил України.
![](http://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/370897326-688715426630098-211850777767145535-n-1024x683.jpg)
Також на площі була представлена виставка робіт викладачів школи мистецтв та презентували свої заклади Калинівський ліцей та Закарпатський політехнічний фаховий коледж.
![](http://cikave.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/370922850-688715576630083-7906470983374290481-n-1024x683.jpg)
Наприкінці заходу селищний голова Денис Каганець вручив подяки та грамоти колективам та учасникам фестивалю, а також волонтерам та громадським організаціям, які активно підтримують військових та допомагають Збройним Силам України.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися