1997
10:00 10.072022

Гороскоп (11 – 17 липня)

Цікаве 2130

ОВЕН

Вам варто реалістично подивитися на деякі речі й прийняти не зовсім приємні для вас, але потрібні рішення. Сприятливий тиждень для просування нагору службовими сходинками. У вихідні виявіть ініціативу та заповзятливість у чомусь новому, хоча це й схвалять далеко не всі.

ТЕЛЕЦЬ

Є ймовірність, що цього тижня у вас виникнуть соціальні проблеми. Не бійтеся виявляти активності у боротьбі за свої права, дійте сміливо, адже зараз ваші дії повністю відповідають вашим бажанням. Від родини можна чекати сюрпризів, але здебільшого приємних.

БЛИЗНЮКИ

Цей тиждень – сприятливий період для досягнення значних успіхів. Розірвіть непотрібні зв’язки, які обтяжують вас, нарешті позбудьтеся ілюзій. Не виключено, що вам доведеться ще й трохи відкоригувати теперішні плани. Намагайтеся також не давати зайвих обіцянок.

РАК

Доведеться розраховувати тільки на власні сили. Зміни, які відбудуться цими днями, можуть вплинути на ваше життя. Ви наберете гарного робочого темпу – тільки намагайтеся не збиватися з нього якомога довше. Близькі люди вимагатимуть вашої допомоги та підтримки.

ЛЕВ

Усяка ваша діяльність має підпорядковуватися виключно одній меті – створенню міцного фундаменту для вигідних угод та успішної роботи. Імовірний матеріальний прибуток від старих вкладень. Кінець тижня може налаштувати вас на більш високі матерії та сприяти відпочинку.

ДІВА

Треба виявляти принциповість у всьому, що стосується термінів виконання робіт. Але не варто захоплюватися боротьбою з тими, хто поряд, та зв’язуватися з ризикованими пропозиціями. До вихідних основні позиції буде відвойовано, і ви відчуєте себе господарем становища.

ТЕРЕЗИ

Слід орієнтуватися тільки на власні сили та можливості. Близькі люди можуть відмовитися беззаперечно підкорятися вам, тому треба запастися вагомими аргументами й переконувати, а не наказувати. У вихідні викиньте зі своєї домівки непотрібний мотлох.

СКОРПІОН

Бажано взяти контроль над справами у власні руки. Намагайтеся уникати конфліктів у погоні за справедливістю. Вона переможе трохи пізніше, а поки що побережіть сили. У вихідні краще не вести бесіди на жалісні теми, відкладіть їх на найближче майбутнє.

СТРІЛЕЦЬ

Працюйте, і ваш професійний успіх забезпечить вам гідне існування. Можете сміливо розраховувати на підтримку друзів. Імовірні цікаві ділові пропозиції. У колі родини намагайтеся виявляти стриманість, інакше можете спровокувати сварки та скандали.

КОЗЕРІГ

Імовірно, загостриться конфліктна ситуація на роботі, тож ви можете опинитися в скрутному становищі. З начальством бажано не сперечатися. Фортуна буде прихильною до проштовхування вас угору кар’єрними сходами. У вихідні краще уникати гучних компаній.

ВОДОЛІЙ

Добре надаватимуться до виправлення недоробки, яких ви раніше припустилися. Можливий невеликий конфлікт із начальством, намагайтеся зберігати спокій, тоді ця ситуація не зможе вплинути на вашу подальшу кар’єру. Вихідні – вдалий період для складання планів на майбутнє.

РИБИ

Настає сприятливий момент для виходу із ситуації, що склалася, це дозволить вам просунутися вперед до здійснення свого задуму. Ваша самовіддача стосовно рідних викликає захват у тих, хто поряд, але не отримує належного відгуку в них самих.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах