39568
14:44 25.062022

Понад 2,8 млн переглядів за лічені дні: у мережі набуває популярності нова пісня переможця «Голосу країни» Сергія Лазановського

Цікаве 8155

«Геть з України» – нова патріотична композиція від переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського|RIDNYI у колаборації з популярним музикантам, акордеоністом-віртуозом DIRESH. Написана за мотивами народної пісні «Гей соколи», пісня так припала до душі українцям, що за лічені дні у соцмережах зібрала мільйони переглядів. Тільки на Facebook відео, на якому хлопці у студії співають «Геть з України», наразі нараховує понад 2,8 млн переглядів.

Відео у Facebook: https://www.facebook.com/LazanovskyiSerhii/videos/597615278252197

Відео у Instagram: https://www.instagram.com/tv/Ce5ivbYo-Rb/

Загалом у різних соцмережах відео спільно набрало 3,25 млн переглядів. За словами Сергія, музиканти не сподівались на такий успіх композиції, а просто готували пісню, яка зможе підняти патріотичний дух українського народу.

«Я побачив у ТікТок, як DIRESH грає на акордеоні пісню «Гей соколи». І тоді зрозумів, що дуже хочу створити якусь оптимістичну композицію, слова якої б відображали те, що у нас зараз відбувається і що болить. Написав йому в особисті повідомлення, він одразу погодився і за декілька днів записав акордеон з музикою та надіслав мені. Пісня вийшла дуже вайбова та націлена на перемогу, геть усіх орків з України. Ми були несподівано вражені такою реакцією українців, кількість переглядів вже за перші дні просто зашкалювала. Авжеж дуже раді, що нас почули мільйони, це надихає на створення класного українського музичного продукту», – прокоментував Сергій Лазановський|RIDNYI.

Попереду артист готує нові україномовні релізи. Окрім того, співак не залишається осторонь війни в Україні та активно допомагає Збройним силам України: влаштовує онлайн-збори коштів, а також виступає в центрі рідного Івано-Франківська, виручені кошти з цих виступів також відправляються на передову. Один з реалізованих зборів співака – кошти на придбання автівки Mitsubishi Pajero для одного з прикордонних загонів, який захищає нашу країну на Луганщині. Також Сергій Лазановський|RIDNYI веде активну інформаційну війну у соцмережах, а у ТікТок, де кількість підписників співака вже перевищила 110 тисяч, публікує патріотичні ролики, демонструючи самобутність української культури.

СоцмережіСергій Лазановський|RIDNYI:

Instagram: https://www.instagram.com/s.lazanovskyi_ridnyi/

Facebook: https://www.facebook.com/LazanovskyiSerhii

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYNbFT4drU_NIaz4NgiWieQ

TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMN6VexgT/

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах