2085
10:00 26.062022

Гороскоп (27 червня – 3 липня)

Цікаве 2931

ОВЕН

Настає сприятливий період для реалізації задуманого у творчій сфері. Цього тижня відчуєте, що у вас виходить усе, за що б ви не взялися. У вихідні зорі радять трохи віддихатися та влаштувати собі маленьку подорож або прогулянку.

ТЕЛЕЦЬ

Прийшов час переглянути свої життєві цілі й відкинути ті, що стали недосяжними або нецікавими. Поставте перед собою нові завдання. Будьте готові зустрітися з певними труднощами. Однак зрештою ви здобудете бажаний результат.

БЛИЗНЮКИ

Вам бажано обмежити активність. Якщо будете занадто квапитися, є ризик зробити помилку. Будуючи плани на майбутнє, залишіть у резерві ще трохи варіантів, щоб раптові зміни не змогли вибити вас з колії. У вихідні особливо важливий позитивний настрій.

РАК

Доведеться зіштовхнутися з проблемою вибору між можливостями. Однак не забувайте, що від добра добра не шукають. Зверніться за порадою до близького друга, який давно і добре вас знає. У вихідні дрібні домашні справи займуть більшу частину вашого часу.

ЛЕВ

Дослухайтеся до себе, тоді відчуєте потік життя. Не давайте обіцянок, адже вам буде складно дотримати свого слова. Охопити неосяжне неможливо, тож у вихідні завершуйте ті справи, які вам до снаги. Знайдуться оригінальні способи вирішення старих проблем.

ДІВА

Усвідомте, що далеко не все залежить від вас. Плани, можливо, доведеться відкоригувати. Гарний період для духовних пошуків та творчості. У вихідні бажано не планувати зустрічей, краще зайнятися домашніми справами і провести час з родиною.

ТЕРЕЗИ

Бажано не приймати серйозних рішень і не здійснювати необдуманих вчинків. Хоча вам захочеться в чомусь зізнатися близькій людині, краще не робити цього. Мінятимуться ваші погляди на певні матеріальні й духовні цінності, що може позитивно позначитися на долі.

СКОРПІОН

Розважайтеся, гуляйте, відпочивайте. Є ризик загрузнути в суєті та дрібних домашніх турботах. У вихідні вирушайте в подорож або на прогулянку за місто. Ви прекрасно відпочинете на свіжому повітрі в гарній компанії друзів та близьких людей.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня певний ореол таємничості та загадковості вам не зашкодить, а тільки посприяє зацікавленості тих, хто поряд, у спілкуванні з вами. Конфліктну ситуацію у вихідні бажано вчасно обійти, довіряйте своїй інтуїції.

КОЗЕРІГ

Настав час підбити певні підсумки. Не шкодуйте за втраченими можливостями. Змінити минуле ви не можете, зате вам до снаги змінити своє ставлення до нього. Дослухайтеся до внутрішнього голосу. У вихідні приділіть більше уваги родині.

ВОДОЛІЙ

Намагайтеся бути цілеспрямованими та рішучими. Не сумнівайтеся в поставлених цілях, аналізуйте свої помилки й рухайтеся вперед. Цього тижня зможете допомогти іншим у виконанні їхніх планів. У такому разі ви й самі багато чого навчитеся й отримаєте задоволення.

РИБИ

Протягом цього періоду зможете досягти відчутного результату в тому, у що вклали так багато сил. Однак не вплутуйтеся ні в які авантюри, будьте гранично обережні, адже є ризик втратити набагато більше, ніж придбати. У вихідні не забудьте про фізичні навантаження.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах