У Рахові в парку культури і відпочинку натрапили на неприємну знахідку
Парк культури й відпочинку — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Об’єкт природно-заповідного фонду Закарпатської області.
Розташований на території Рахівського району Закарпатської області, на північний захід від центральної частини міста Рахів (вул. Буркут).
Цей парк є самим улюбленим місцем для відпочинку місцевих жителі, які звикли його називати Буркут. На ньому завжди проводять, культурні заходи, один із найулюбленіших це “Гуцульська бриндзя”. Щороку місцеві жителі збираються і наводять порядок в улюбленому парку. Та днями одна з місцевих жительок прогулюючись по парку натрапила на неприємну картину.
Іра Бойко розповідає: «Прогулюючись з собакою на любому Буркуті, побачила ось такий смітник, який зробили на пеньку.
Я не розумію, як можна бути такою свинею, щоб за собою не прибрати, тим паче, що до смітника іти всього-на-всього хвилинку.
Навіть тварини не “сруть”, там де їдять!!!
Я звісно все прибрала, але питання до тих свиней, які це залишили… Хіба так важко було за собою прибрати, ви ж в чомусь все це принесли, хіба не можна було назад спакували сміття і винести, чи руки б відсохли?» – додала Ірина.
Сміття на вулицях давно перейшло з розряду побутових проблем в ранг національної катастрофи.
Парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Бруд у парках і лісах, на берегах річок став настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.
Але чи не варто задуматися у якому середовищі ми живемо? І коли приємніше, як чисто чи коли кругом лежить та смердить сміття?
Для дотримання чистоти й порядку необхідно лише дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, це є ознакою вихованості, порядності та сумління:
– власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;
– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття;
– не допускати створення стихійних сміттєзвалищ;
Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою чудову Рахівщину як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто.
Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.
Олена БОДНАР
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися