2795
17:12 24.062016

Vodafone забезпечив 3G зв’язок у міжнародних пунктах перетину кордону

Цікаве 4944

3G покриття доступне на митних постах Краковець, Рава-Руська та Лужанка

ES COM

Від сьогодні 3G покриття від Vodafone з’явилось на міжнародних пунктах перетину кордону у Львівській та Закарпатській областях.

Якісним мобільним інтернетом тепер можна буде користуватись на українсько-польських митних постах у Краковці (контрольно-пропускний пункт Краковець-Корчова) та у Раві-Руській (контрольно-пропускний пункт Рава-Руська-Гребенне), що на Львівщині.

На Закарпатті 3G зв’язок та швидкісний мобільний інтернет відтепер доступні для усіх абонентів Vodafone, які перетинатимуть українсько-угорський кордон у селі Астей Берегівського району Закарпатської області (пункт перетину кордону Лужанка-Берегшурани), а також на КПП Чоп (Тиса), що біля с. Соломоново.

Якісним 3G зв’язком Vodafone Україна вже більше місяця активно користуються і на українсько-румунському міжнародному митному переході, що у селі Тереблече Глибоцького району Чернівецької області (контрольно-пропускний пункт Порубне—Сірет).

Станом на сьогодні скористатися 3G послугами в мережі Vodafone можуть понад 40% українців. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним у невеликих населених пунктах, а також у стратегічно важливих місцях країни. До кінця року 3G мережею від Vodafone зможуть користуватись більше, ніж 50% населення України. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті в розділі «Покриття»

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 31 березня 2016 Vodafone надає послуги 462 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 13 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах