В Ужгороді навчають дітей робототехніки
Заняття з робототехніки проводяться за індивідуальною спеціально розробленою для клубу програмою, що дозволяє враховувати вікові, творчі, інтелектуальні особливості кожної дитини і досягти необхідного результату. Програму для клубу RoiK.DIY.Robotics розробив наш викладач-практик, доцент кафедри прикладної фізики УжНУ, кандидат фізико-математичних наук Василь Біланчук.
Для тих кому цікава більш детальна інформація, розповімо, що програма поділена на 4 рівні:
Нульовий рівень:
На цьому етапі діти вивчають електричні кола та логіку їх вмикань. Саме на цьому етапі наші викладачі можуть визначити схильності дитини: чи це програмування, чи інженерія, чи технологічний дизайн. Після завершення цього рівня діти вмітимуть інтуїтивно та безпомилково створювати і комутувати електричні кола, а на базі елеметарних кіл створювати та аналізувати логічні кола.
Курс триває 4 місяці.
Перший рівень:
Під час навчання на цьому рівні діти вивчають методи управління навколишніми пристроями, двигунами, сервоприводами, світлом. Завершивши цей курс, вони вивчать роботу з мікроконтролерами на мові програмування С+, зможуть використовувати різні схеми включення електричних споживачів не вручну, а за допомогою програми.
Тривалість курсу – 4 місяці.
Другий рівень:
Другий рівень охоплює два основні напрямки: вивчення сенсорики та основи технологічного дизайну. Під час занять діти навчаться поєднувати інформацію, отриману із сенсорів, з керуючими пристроями, тобто навчаться алгоритмів обробки інформації. Цей рівень максимально прикладний, адже учні створюватимуть перші макети роботів, враховуючи функціонал програми. Тобто це той етап, коли роботи починають рухатися. Світитися, видавати звуки… одним словом, оживають.
Курс розрахований на 8 місяців.
Третій рівень:
Цей рівень складається з 3-х напрямків: алгоритми і управління роботом, продвинутий технологічний дизайн, мережеві технології (дистанційне управління). На цьому етапі дітей поділяють на команди з 3-4 осіб, які здатні створити повноцінну автономну систему з бездротовим керуванням або без нього. За кожною командою прикріплений окремий тренер-викладач, задача якого привести команду до змагань всеукраїнського рівня або виставки.
Тривалість курсу становить 8-12 місяців.
Отже, заняття нульового рівня розпочинаються з 5 лютого.
Графік:
7-10 років – понеділок, п’ятниця (16:30)
7-10 років – вівторок, четвер (16:30)
11-14 років – понеділок, п’ятниця (18:20)
11-14 років – вівторок, четвер (18:20)
Тривалість заняття – 1,5 години
Місце проведення: м.Ужгород, вул.Швабська, 64а (4 поверх)
Кількість місць надзвичайно обмежена, оскільки викладачі клубу робототехніки RoiK.DIY.Robotics пропагують індивідуальний підхід.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися