В Ужгороді «Вандор» презентував свій дебютний альбом
Як і анонсувалося, в неділю, 10 грудня, в ужгородському арт-центрі “Галерея Ілько” гурт “Вандор” презентував свій дебютний міні-альбом.
Перед початком концерту можна було помітити, що музиканти дещо хвилювалися, що, власне, і не дивно. Збірка “Вуйко Мацур” – це свого роду звіт за останні півроку. Глядачі і прихильники густо відсипали “Вандору” авансів та позитивних очікувань. Суто на емоційному рівні та з врахуванням безперечного професіоналізму.
І ось прийшов час ці аванси виправдовувати. Перед повним залом глядачів. Налаштованих, безумовно, доброзичливо, але певною мірою і критично, з очікуванням.
Проте хвилювання було зайвим. Досвід, харизма, талант музикантів нікуди не поділися. Фронтмен Іштван Халус відразу знайшов емоційний контакт з глядачами, а треки з альбому бажаючі вже встигли почути, повідомляє uzhgorod.in.
“Вандор” без жадібності викладав їх у відкритий доступ в мережі Інтернет, там ви можете знайти їх і зараз. Музика різноманітна і якісна, інакше бути і не могло.
Особисто я слідкував за нюансами виступу. В нещодавньому інтерв’ю Іштван і Родіон обіцяли різноманітне звучання, в тому числі досить драйвове, “жорстке”. Це підтвердилося, місцями соло-гітара звучала дуже потужно, Роман Мацкевич явно спіймав кураж і маю підозру, що надалі ми зробимо для себе чимало відкриттів в музиці “Вандора” саме в цьому напрямку. Перспектива є.
Дуже потішив скрипаль, Іштван Ясниський. Він не лише гарно і гармонійно вписався в колектив, але й сам виявився колоритною особистістю, “з родзинкою”.
Щодо ударника Дмитра Шевчука, то він виявився чітким і надійним. Людина, яка добре знає свою справу. Те, що треба.
Ну і особливим було те, що на сцені разом з етно-рокерами виступив хор Ужгородського коледжу культури. Власне, дівчата і розпочали концерт. І було дуже цікаво, як і в яких моментах хор буде доповнювати, підсилювати звучання “Вандора”, що вони внесуть в уже знайомі композиції. Звісно ж, це треба було чути, і якщо ви не були на концерті, то доведеться повірити мені на слово – хор і етно-рок цілком сумісні і співіснують гармонійно. Просто чудово.
Отже, концерт був дуже вдалим. Звіт “вандориків” прийнято і доказ цьому – щирі овації та виклик музикантів на біс. Вітаємо!
Єдиний нюанс: багатьом слухачам явно не хватало вільного простору, заважали меблі. Запальна музика “Вандору” просто вимагає, щоб глядачі танцювали, тому слухати її сидячи якось замало, якось не зовсім правильно.
Костянтин Черкай
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися