37217
21:36 5.092021

Рудий день: у Мукачеві відбувся традиційний конкурс RedHairDay

Цікаве 10276

Власники рудого волосся змагалися у різних номінаціях під час проведення RedHairDay. ” “Сімейний день” – це атмосферне свято, де усім знайдеться, чим зайнятися. Цьогоріч конкурс пройшов у парку ім. А.Кузьменка.

Реєстрація учасників розпочалася о 13:00. Близько 20 власників рудої шевелюри виявили бажання позмагатися у запропонованих номінаціях.

У результаті в номінації “Вогняна панянка” перемогла Ольга Сало. “Мідним принцом” став Крістіан Харчевніков. У категорії ” Бронзова рапунцель” перемогла Соломія Лешко, довжина її волосся – 82 сантиметри. Також переможницею у цій номінації, але в іншій віковій категорії стала Анастасія Козар, з волоссям довжиною 128 сантиметрів.

Вже традиційно у номінації ” Родина лисичок” перемогла сім’я Ідярто з Мукачева. Саме дівчата з цієї родини стали рудим брендом конкурсу.

У номінації “Червоний водоспад” перемогла Марина Савчук. ” Рудим сонечком” стала Дані Ніколь. Диплом “Медової ідилії” поїхав до Хуста, переможцями стали мама з сином Наталія та Олександр.

Окрім визначення переможців, гостей свята розважали Пластуни міста. Для дітей підготували різні локації, де наочно показували, чим займається їх організація: розводили багаття, будували мотузкове містечко та змагалися у спритності.

Ірина ГРАБКО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне