34168
20:31 7.122020

Ужгород з'явився у додатку для моніторингу транспорту

Цікаве 4996

Відслідковувати громадський транспорт Ужгорода на Андроїд-телефонах відтепер стало зручніше – місто з’явилось у додатку CityBus, простоту та зручність високо оцінили мешканці інших міст України (наприклад, Львів, Маріуполь чи Харків), в яких сервіс працює вже не перший рік.

І якщо раніше для кожного міста потрібно було встановлювати окремий додаток, то тепер всі 17 міст, у яких працює сервіс, доступні у єдиному додатку CityBus, завантажити який можна в Google Play маркеті за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.in.citybus.ukraine

З особливостей додатка можна виділити наступні:
– Переміщення у реальному часі. Інформації про координати, швидкість та напрямок руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою вірогідністю передбачити, де у реальному часі знаходиться транспорт.
– Одночасна візуалізація швидкості та напрямку руху. Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухається потрібний вам транспорт. В залежності від швидкості змінюється розмір кольорової частини кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрямок руху.
– Кольорова диференціація маршрутів. Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже обрані маршрути відрізняються не лише номером, а й кольором. За бажання можна змінити кольорову диференціацію відповідно до видів транспорту.
– Лише актуальна інформація. CityBus відфільтровує застарілі дані, щоб не показувати те, чого насправді немає.
– Розумний огляд. При збільшенні масштабу на карті з’являється весь транспорт, що обладнаний gps-трекерами, а не лише вибрані маршрути.
– Обране. CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів та застосовувати їх всього у кілька тапів по екрану.
– Пошук маршрутів. Потрібно лише обрати дві точки на карті, отримані результати можна відфільтрувати та застосувати для перегляду місцезнаходження потрібного транспорту.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне