У Перечині вже косять траву. ФОТО
11:07 15.052020

У Перечині вже косять траву. ФОТО

Цікаве 3428

Надворі середина травня, а в райцентрі Перечин уже косять траву.

– Добре прогріту землю помочив дощ – і трава та бур’яни почали рости під кліп ока. На деяких ділянках уже по коліна, густі як щітка. Косити мусай, – коментує кореспонденту «Карпатського об’єктива» місцевий житель Михайло Васильович.

Скошену траву і бур’яни господарі згодовують худобі – козам, свиням, дають куркам. Дехто підсушує і спалює або викидає у смітник.

Комунальники вже декілька днів стрижуть газони, косять на дитячих майданчиках, у парках, обабіч доріг. Скошену траву згрібають до купи і складують до целофанових мішків, які потім вивозять на тракторі на сміттєзвалище.

На футбольному полі на площі Незалежності, де підлітки часто ганяють м’яча, молодий ром косить траву. Його син складає на віз, утрамбовує, аби більше помістилося. Біля кобили гарцює кумедне лоша. Чоловік каже, що косить тут щороку. Від фотографування відмовився. «Не хочу, аби мене віділи там, де не треба. Я што, кукла, аби мене фоторафіровати?», – глянувши на мене з-під лоба, запитав сердито. Звісно, що не «кукла». Чесно кажучи, його питання мене розсмішило. Невже чоловік вважає, що фотографують тільки ляльки.

Тетяна ГРИЦИЩУК, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне