https://rx.ua
3170
14:29 14.072016

Співачка Руслана навчилася готувати унікальний карпатський продукт

Цікаве 486

Співачка Руслана, котра шукає натхнення в Карпатах під час експедиції, не перестає ділитися подробицями своєї поїздки з шанувальниками.

39b43de7-e51a-45e0-9e65-ba7a2209da02

На цей раз співачка розповіла про унікальний карпатський кисломолочний продукт – гуслянка, який вона не тільки куштувала, а ще вчилася готувати під керівництвом справжньої гуцульської ґаздині пані Орисі. Гуслянка – традиційна гуцульська страва, іншими словами – це квасне молоко, приготоване за особливим рецептом.

За словами Руслани, гуслянка найсмачніший кисломолочний продукт. Природні живі бактерії, які не замінити жодним йогуртом, роблять його дуже корисним: «Я обожнюю кисломолочну продукцію, але найсмачніше, що мені коли-небудь доводилося скуштувати – це справжня гуцульська гуслянка. Місцеві жителі розповідають, що у давнину немовляті після народження щонайперше давали з’їсти свіжої гуслянки. Під час своєї експедиції в Карпатах я не лише досхочу скуштувала свіжої гуслянки, а й навіть спробувала сама її приготувати».

Загалом, співачці під час експедиції смакувала вся кисломолочна продукція і вона впевнена, що карпатські продукти можуть скласти конкуренцію відомим світовим брендам.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне