В Угорщині пройде виставка закарпатського митця Ендре Гіді

Опубліковано: | Переглядів: 312
 • Поділіться із друзями:

У Будапешті у галереії «Forrás» відкривається виставка закарпатського скульптора, різьбяра Ендре Гіді (молодшого).

У своїй творчості митець надихається всім, що знаходиться навколо, а найбільше – природою. Працює з природніми матеріалами: деревом, каменем, глиною. Як зізнається сам майстер, все, що оточує і що піддається рукам, використовує в своїх роботах. Проте створені ним форми – не копіювання побаченого предмета чи фігури, часто це глибокі філософські твори, біля яких треба зупинитися, вдивитися в них і замислитися.

Народився у 1982 році в селі Велика Добронь Ужгородського району. Художню освіту здобув у коледжі мистецтв Закарпатської академії мистецтв (2003) за фахом «кераміка». Продовжив навчання в Угорському університеті мистецтв і дизайну, де здобував знання за фахом «скульптура». Після навчання працював викладачем у Закарпатському угорському інституті, зараз займається індивідуальною мистецькою діяльністю.

У 2010 році в Будапешті отримав нагороду Шаму Гези. У 2011 році став ініціатором об’єднання молодих угорських художників Закарпаття ArtTisza.

Активний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок та пленерів із 2004 року. Персональні виставки проводив у Берегові (2010, 2013, 2018), Чинадіївському замку (2017) та місті Фегердьярмат (Саболч-Сатмар-Береґ, Угорщина, 2013).

Karpat.in.ua

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події