Фокусник з Ужгорода вражає навіть запеклих скептиків

Опубліковано: | Переглядів: 2760
 • Поділіться із друзями:

CARDINI — фокусник-ілюзіоніст з Ужгорода. Його можна побачити на місцевих корпоративах, на виступах у різних містах України та за кордоном. Що допомогло йому стати популярним та затребуваним артистом, читайте у рубриці «Наші історії».

Cardini, як Вас краще називати: ілюзіоніст чи фокусник? Чи є різниця між цими двома поняттями?

– Я для початку скажу, що спільного у цих поняттях – це відчуття чогось незрозумілого та дивного. Багато людей любить такі емоції. Щодо різниці, то вона також є: фокусники – це ті люди, які роблять дива завдяки спритності рук та певним вивертам. Маніпуляції фокусника – це використання спеціальних трюків, які часто проходять на грані правди і обману. Якщо сказати простіше, то кожна людина розуміє, що в цей момент не відбулося нічого надзвичайного, та в той самий момент, яким чином це сталося, зрозуміти не може. А от ілюзіоніст використовує, більшою мірою, необхідний для виступу реквізит, що також потребує тривалої підготовки. Ілюзія – це поєднання того, що ілюзіоніст дозволяє побачити глядачеві й одночасно залишає поза його увагою. Я працюю в обох цих жанрах, тому називайте мене фокусником-ілюзіоністом☺.

Для Вас – це хобі чи професія?

– Ну, для мене – це однозначно професія, адже хобі на те і хобі, щоб займатися якоюсь справою у вільний час. А ілюзія сьогодні займає весь мій час: вільний і не дуже. Адже якщо я не виступаю, то постійно тренуюся. Вважаю правильним віддаватися улюбленій справі на 100%. Коли мене питають, як я навчився всьому, що вмію, то постійно згадую ті 8-10 годин щоденних тренувань. Це було справді нелегко.

Чи вдалося все ж освоїти цю професію?

– І так, і ні… Я вам скажу, що цю професію освоїти повністю майже неможливо. Ті, кому це вдалося, сьогодні – це історія: Коперфілд, Гудіні, Амаяк Акопян. Є також ті, хто дуже наблизився до них: Ленард Грін, Дані Даортіс, Аполо Робінс. Я поважаю тих ілюзіоністів, які не працюють, так би мовити, за «старим шаблоном» і вигадують нові фокуси, тим самим гармонійно вписуються в сучасне суспільство. Сьогодні – це необхідність: іти в ногу з часом. Дорослі і діти люблять фокуси зі смартфонами, наприклад.

Ви себе до яких ілюзіоністів відносите?

– Я особисто за шоу, яке буде дивувати і запам’ятається надовго. І практика показує: без старих і добрих фокусів програма інколи буває неповноцінною. Тому моя програма – це поєднання минулого і сучасного. Але сучасне, звісно ж, переважає☺. На сцені показую: фокуси з лезами – для тих, хто любить відчуття небезпеки; фокус із пляшками, де вони з’являються у великій кількості; ментальна магія – взагалі поза сприйняттям дійсності і багато іншого, важко описати – це варто бачити. Звісно, не можу не сказати про мікромагію. Тут я себе знайшов і за роки тренувань відточив майстерність. Коли брав карти до рук перші десятки разів, то маніпуляції виходили, м’яко кажучи, – так собі. До речі, тих, хто працює з картами, називають – кардістри. Навчитися маніпуляціям із картами, напевно, найважче, бо тут, як ніде, потрібна – наполегливість. Як би не хотілося, але крутити карти, потренувавшись декілька разів, – не вийде. Тому, напевно, фокусниками, ілюзіоністами чи кардістрами стають найбільш витривалі.

Що частіше Вас просять – навчити якомусь фокусу чи розкрити секрет?

– Розкрити секрет! Усі хочуть знати, як я зробив той чи інший фокус. Я б, напевно, реагував так само, якби зустрів ілюзіоніста. Нормальне явище☺.

– І Ви відкриваєте секрети фокусів?

– Звісно, ні! Це – непрофесійно! Дізнатися без умовлянь типу: «Ну, скажи, будь-ласка, я більше нікому не розкажу цей секрет!» може у фокусника тільки фокусник. Виняток також становлять рідні і друзі. Адже відточувати майстерність перед дзеркалом постійно не будеш. Настає час, коли потрібні живі емоції, реальна реакція.

Я так розумію, реакція на Ваші фокуси різноманітна, адже людей із різним сприйняттям цієї справи чимало. Як реагуєте, коли глядачі скептично налаштовані?

– Абсолютно нормально ставлюся до такої реакції. Навіть більше скажу – без скептиків не було б і магії, бо, як на мене, ці люди спонукають до створення таких фокусів, які переконали б та здивували навіть скептиків.

– Як Вас знайти в соціальних мережах та подивитись на фокуси у Вашому виконанні?

– Звісно, як і всі, маю сторінки в соціальних мережах. В інстаграмі підписаний, як cardini_magic. Там є чимало моїх фокусів, на які наші глядачі зможуть подивитися, а це, вважаю, набагато краще, аніж сто разів почути☺!

– Що б Ви побажали нашим читачам?

– Ну, я, як представник непересічної професії, хочу побажати усім – знайти себе. Безперечно, ще хочу побажати вірити в дива і самим їх створювати. Якщо не для себе, то для тих, хто знаходиться поруч. А також не забувати про наполегливість, адже саме вона часто стає запорукою успіху.

Ірина ГРАБКО

 

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події