Малі міста Закарпаття Міжгір’я і Невицьке уже цієї осені справлятимуть на своїх гостей «великі враження»
18:35 8.082019

Малі міста Закарпаття Міжгір’я і Невицьке уже цієї осені справлятимуть на своїх гостей «великі враження»

Цікаве 122

Як ми вже повідомляли, закарпатські селище Міжгір’я та село Невицьке цьогоріч стали учасниками престижного Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», який організовує Міністерство культури України, а до експертної ради входить Асоціація міст України як представник інтересів громад.

Їхні проекти «Давні традиції у новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #Vil» (Міжгір’я) та «Традиції без кордонів» (Невицьке) отримали підтримку експертної ради.

Конкурс «Малі міста – великі враження» реалізовує культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Водночас він покликаний не лише виявити щось оригінальне та цікаве в малих містах України, сприяти розвиткові їхньої економіки, а й популяризувати культурні здобутки та надбання цих міст, ОТГ, селищ та сіл.

Наступний етап реалізації проекту – культурно-мистецькі заходи, які відбудуться цьогорічної осені. Зокрема, 30 вересня у Міжгір’ї і Колочаві відбудуться мистецькі заходи проекту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #Vil», а 5-6 жовтня с. Невицьке представлятиме програму власного проекту «Традиції без кордонів», зокрема проведення ремісницьких семінарів та майстер класів для дітей району за участі місцевих народних умільців, заплановано і три воркшопи. Більш детальні програми цих заходів будуть представлені згодом.

Закарпатське РВ АМУ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне