https://rx.ua
22646
11:16 29.062018

Як на Закарпатті знімали «історичний» кліп Руслани Лижичко

Цікаве 663

Про це вона розповіла на своїй сторінці у «Фейсбук».

“Кліп “Світанок” – це старовинні нічні вулиці Львова! Це складні режимні зйомоки в Карпатах, коли треба було “зловити” світанок і сонце на висоті 1 500 метрів, в одній із наймальовничіших місцевостей Карпат в Закарпатській області над Раховом, поблизу кордону з Румунією, в Синьогір’ї (назва через сині гори, вкриті густими лісами) в самому географічному центрі Європи, коли сонце сходило їз –за найвищої гори Українських Карпат – Говерли.

Дивлячись на неї, я співала “Де він мій день, де мій Світанок, де сонце зійде…”. Щодня впродовж двох тижнів у Карпатах, сонце вставало трохи раніше. Можливо, трохи швидше, ніж того хотів оператор Сергій Тимофєєв.

Дивна річ, але ідея створення кліпу “Світанок” об’єднала Захід і Схід України. Цікава була ситуація, коли ми приїхали зі зйомками до Львова, в Карпати, то почули: “Руслано, чому кіногрупа з Донецька, невже нікого у Львові не можна було знайти?”. А коли приїхали в Донецьк там почали дорікати: “Чому Руслана? Невже Ви не маєте кого в Донецьку спонсорувати?” Спочатку це було досить великим непорозумінням для оточуючого середовища з обох сторін. Але у процесі цієї роботи все змінилося – у творчих людей не існує поняття регіонів, географії. Та й Україна у нас одна. Була і буде!”, –, йдеться у дописі.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне