19714
15:25 17.022018

Мукачево втретє проводить фестиваль "Варишська палачінта"

Цікаве 2784

Цими вихідними в міському парку «Перемога» проходить третій фест «Варишська палачінта» .

28176044_1701600936574343_449359665_n

«Варишська палачінта» – це фестиваль-ярмарок з нагоди проводів зими та початку весни. В його рамках учасники пектимуть палачінти (млинці) з різними начинками та соусами. Основна концепція заходу – це млинці і все, що з ними пов’язано. Весь фестиваль традиційно проводиться у ярмарковому містечку, у фестивальних будиночках. Цьогоріч участь у фестивалі бере 7 ресторанних господарств та сім виноробів, в тому числі переможці фестивалю «Чеврене вино».

Також на фестивалі пригощають гостей медом, сирами. Готуються виступи творчих колективів, змагання, вікторини, естафети з палачінташками і марафон на випікання млинців.

Офіційно фестиваль відкриють о 15:00. Опісля кухарі пектимуть та будуватимуть вежу з млинців – Палачінтауер. Водночас планують зареєстровати рекорд Закарпаття “Найбільша вежа з млинців – Палачінтауер”.

Хедлайнерами фестивалю стануть закарпатські гурти «Чаламада» та «Анця».

Вже завтра спеціальне журі визначатиме найкращого кулінара з випікання млинців.

Мукачівська міськрада

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 10млн грн туристичного збору за 4 місяці 2026 року
20:19
На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
19:15
У Перечині податківці провели зустрічз платниками щодо можливостей використання електронних сервісів ДПС
18:44
З початку року 117 учасники бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
18:08
Закарпатська науково-студентська конференція завершилася культурною програмою
17:30
Від Будапешта до Ужгорода: столітні кавові традиції зустрілися в Ужгородському замку
17:02
У Берегові вручили стипендії ім. святої Марґіти
16:35
Закарпатські поліцейські екстрадували до Угорщини чоловіка, який перебував у міжнародному розшуку за злочини сексуального характеру
16:11
6 тисяч доларів США за незаконний виїзд за кордон: на Закарпатті затримано військовослужбовця
15:55
У Берегові відбувся семінар про національні виклики
15:40
Всі новини