11335
19:41 10.032017

На заводі «Єврокар» офіційно запустили виробництво Skoda Kodiaq

Цікаве 5228

 k

9 березня на заводі «Єврокар» офіційно запустили виробництво нового SUV моделі Skoda Kodiaq. Офіційну церемонію запуску виробництва відвідали Члени наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов та Олексій Ягічев, Керівник напрямку зовнішніх зав’язків Групи Єврокар Олена Чепіжко та представники ŠKODA AUTO на рівні координаторів регіону Україна: Людек Свобода та Нікіта Добринін. А також представник UkraineInvest  Іван Юрик, заступник голови Закарпатської ОДА Віктор Мікулін, представники Промислового департаменту Міністерства економіки України, керівник економічного відділу Посольства Чеської Республіки в України пан Франтішек Троячек, Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар, та топ-менеджмент провідних промислових підприємств краю.

e4

«Цього року 9 березня в Україні два свята — день народження Т.Шевченка і з конвеєра заводу «Єврокар» зійшов перший кросовер Kodiaq. Великий Кобзар казав: «і чужому научайтеся, і свого не цурайтеся!». Ми навчилися виробляти автомобілі від гіганта ŠKODA AUTO і не цураємося тим, що ми зробили, – прокоментував подію Володимир Панов, член наглядової ради ПрАТ «Єврокар». —  Сьогодні з конвеєра зійшов автомобіль, зроблений нашими робітниками. Ми йдемо у ногу із світовим автопоромом і демонструємо, що Україна може працювати із провідними світовими виробниками і не відстає. Ми витримуємо всі стандарти, маємо добре підготований кваліфікований персонал.  Працюємо як партнери ŠKODA AUTO з 2001 року, і вдячні, що вони повірили у нас».

За словами Володимира Панова, українські дороги, які на весні майже без асфальту, якнайкраще підходять для випробувань новою моделлю ŠKODA. Кросовер Kodiaq вже давно чекали автолюбителі та шанувальники якісних авто новинок. Володимир Панов каже, що  кросовер Kodiaq та Skoda Superb в Європі покупці чекають від 5-ти до 10-ти місяців. Якби «Єврокар» міг працювати на європейський ринок, а не тільки український, це стало б для всіх успіхом. «Для європейців це великий плюс, вони можуть скоротити час на очікування замовником авто. Ми переконані, що у найшвидшому майбутньому завод «Єврокар» буде випускати авто не тільки в Україні, але й у всій Європі», – додав В.Панов.

Віктор Мікулін, заступник голови Закарпатської ОДА зазначив, що головне завдання влади, щоб спеціалісти робочих професій знаходили роботу на батьківщині, а не виїжджали закордон. «Єврокар» – унікальний завод, треба доносити цю інформацію до партнерів в Європі. На жаль, у 2016 році майже не було серйозних інвестицій. Необхідно, щоб донори, кредитори мали механізм реалізації інвестиційної діяльності в Україні, це треба вирішувати на рівні урядів», – додав В.Мікулін.  Те, що прямі інвестиції – драйвер розвитку України зауважив і  представник UkraineInvest  Іван Юрик: «Ми розглядаємо Закарпаття, яке близько знаходиться біля Європи як конкурентний майданчик для розміщення виробничих потужностей іноземних інвесторів. Ми хочемо, щоб в Україні була модель не тільки сировинної економіки, а розміщувалися інноваційні, технологічні потужності і на цьому заводі ми бачимо, як плідно співпрацюють з вітчизняними виробниками іноземні партнери. Добре поширити такий досвід і  на центральну,  східну Україну».

Новий ŠKODA Kodiaq це найбільш довгоочікувана модель Шкода. На ринку України Kodiaq буде представлений в двох комплектаціях Ambition і Style. Для нової моделі доступні 4 повнопривідні версії, з двома видами бензинових двигунів 1,4 TSI/110 кВт і 2,0 TSI/132 кВт, і двома дизельними двигунами 2.0 TDI/110 кВт і 140 кВт. До замовлення пропонуються і різні версії трансмісії – з шестиступінчастою механічною КПП і роботизованою коробкою DSG.

k2

Початкова ціна SKODA Kodiaq для базової комплектації Ambition, яка оснащується бензиновим двигуном 1,4 TSI/110кВт і шестиступінчастою коробкою DSG еквівалентна 27 210 доларам США*. Kodiaq в комплектації Style, з бензиновим двигуном 2,0 TSI/132 кВт, повним приводом і семиступінчастою коробкою DSG можна придбати за ціною, еквівалентною 32 510 доларів США*.

Для нового ŠKODA Kodiaq пропонується безліч додаткових опцій, що володіють широким функціоналом. Driving Mode Select (Вибір режиму водіння) і Dynamic Chassis Control (Динамічне управління шасі) зроблять керування автомобілем максимально комфортним – за допомогою цих систем функціонування рульового колеса, акселератора, трансмісії DSG і підвіски може бути налаштоване в різних режимах, на вибір водія.​​

При виїзді з асфальтованого покриття спеціальний позашляховий режим допомагає водієві використовувати переваги повного приводу. Доступна в якості опції камера Area View, дозволяє побачити на екрані монітора простір, що оточує автомобіль, і сліпі зони​, а нове рішення чеської марки – асистент контролю дистанції з функцією активного гальмування (Parking Distance Control) – значно полегшує маневрування при парковці: система автоматично включає гальма в випадку виявлення перешкоди.​

Інформаційно-розважальні системи Infotainment Online забезпечують зв’язок в салоні автомобіля і допомагають водієві в навігації, а сервіси Care Connect надають допомогу в разі поломки і інших екстрених ситуаціях.

Довідка:

ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг й розташовано в Ужгородському районі Закарпатскої області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001. Завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. Технічний пуск заводу «Єврокар» відбувся в грудні 2001 року. Підсумком одинадцятирічної діяльності підприємства стало створення повномасштабного виробництва автомобілів, яке включає такі основні виробничі процеси як зварювання, фарбування і монтаж автомобілів. Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

Завод «Єврокар» є унікальним грін-філд проектом, спрямованим на реалізацію в Україні високотехнологічного автомобільного виробництва. Стратегічною метою проекту «Єврокар» є глибока інтеграція в європейську автомобільну промисловість. На поточний момент завод «Єврокар» випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. В квітні 2013 року завод розпочав виробництво нової моделі SKODA Rapid, а в березні 2014 розпочато виробництво  SKODA Spaceback.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах