5376
18:07 17.092016

«Grand Prix Mukachevo 2016» стартувало у місті над Латорицею

Цікаве 1211

Сьогодні у парку «Перемога» весело та святково. Окрім того, що там проходить фестиваль «Варишське пиво» та свято меду, сьогодні розпочалося спортивне та яскраве вело-свято для дітей.

img_8225

Чимала кількість юних любителів велоспорту вирішили взяти участь у змаганнях різної складності. Їх було поділено на відповідні до віку дітей рівні та категорії. Відтак між собою змагалися найменші учасники – 2,3,4 роки, 5-6 років, 7-10, 11-13 та 14-17 років, а вже завтра свої сили можуть перевірити дорослі спортсмени.

Також варто зазначити, що для наймолодших учасників була підготовлена проста траса із дистанцією 150 метрів, учасників віком від 7 до 13 років очікувала «смуга з перепонами». Вона вимагала від них чималу умілість керувати двоколісним, уважність та техніку, тож була значно складніша від попередньої. Підлітків (14-17 років) очікувало міні крос-кантрі кільце, де потрібно було проявити витривалість та швидкість.

Як розповів для «Карпатського об’єктиву» один із організаторів та український велогонщик Артем Топчанюк всього на змаганнях «Grand Prix Mukachevo 2016» було зареєстровано близько 100 учасників, згодом вони були нагороджені дипломами, грамотами, а також отримали призи від партнерів та спонсорів, квитки на місцеві каруселі.

Як раніше повідомляли організатори ця подія проходить у краї вперше. Адже вона об`єднує усіх любителів велоспорту – починаючи з дітей від двох років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків, а завданням гонки є пропаганда здорового способу життя та велоспорту серед населення, розвиток велоінфраструктури в Закарпатті та мотивація кожного з учасників до підвищення власних спортивних навиків.

Нагадаємо, що вже завтра пройдуть змагання для дорослих ( 16-60+ років) Взяти участь у них може кожний бажаючій, який попередньо зареєструвався, а також зробив стартовий внесок, що становить для чоловіків – 50 гривень, жінок – 30 гривень. Бажаючий також ОБОВ’ЯЗКОВО має мати велосипед у робочому стані, зі справними гальмами та шолом.

Іванна Бондарук

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне