5292
10:00 18.092016

Гороскоп на 19 - 25 вересня 2016

Цікаве 662

63930_0

Овен

У вас залишилися невирішені проблеми, бажано докласти всіх зусиль, щоб упоратися з ними, а не волочити за собою такий тяжкий вантаж. Вам необхідна самодисципліна – від цього залежатимуть нові перспективи.

 

Телець

Стосунки з колегами та начальством складаються гармонійно. Найкращих результатів досягнете, якщо будете зайняті справою, яка дійсно вам до душі. Не варто впадати у розпач через дрібні неприємності, навпаки, треба завзято прямувати до поставленої мети. У вихідні більше часу приділіть сімейному відпочинку.

 

Близнюки

Не варто занадто відстоювати свою думку. Краще розраховувати тільки на свої сили та можливості. Більше приділяйте уваги роботі, і вона принесе відчутні плоди. Від екстравагантних учинків бажано відмовитися, зараз не найбільш слушний момент, ви можете заплутатися в ситуації, що виникла.

 

Рак

Покажете всім приклад блискучого професіоналізму. Залишіть у минулому претензії до ділових партнерів. Семінари або корпоративні поїздки допоможуть вам налагодити стосунки з колегами. Але вихідні проведіть з родиною, це важливіше.

 

Лев
Зможете вирішити практично всі проблеми. Сюрпризи, приємні та не дуже, в основному будуть пов’язані з роботою. Необхідно заспокоїтися й зосередитися на найважливішому. Приділіть увагу дітям або молодшим родичам. Вихідні присвятіть сімейному відпочинку, уникайте емоційних сплесків.
Діва

Будьте уважні до цікавих збігів та дрібних деталей, адже саме в них приховані відповіді на найголовніші питання. Відкладіть прийняття будь-яких рішень. Сприятливий період для початку ремонту або інших серйозних змін у вашому домі, а можливо, і для переїзду.

 

Терези

Зможете розробити серйозні плани на майбутнє, ґрунтуючись на допомозі впливових друзів і партнерів. Покращить ситуацію нова інформація. З’явиться реальна можливість поліпшення матеріального благополуччя. Дійте обережно, з холодною головою. Не ризикуйте даремно, але й не пропускайте своїх шансів

 

Скорпіон

Імовірні несподівані зміни в питаннях кар’єрного зростання. Чи будуть вони позитивними, залежить лише від вашої ретельності. Перемога може дістатися не надто легко, але відносно швидко. У вихідні дослухайтеся до голосу розуму, тоді здобудете перемогу над собою, і ваші зусилля окупляться

Стрілець

Кар’єрні пориви починають приносити позитивні результати. Успішно впораєтеся з нагромадженням робочих проблем, а передбачливість дозволить розширити ваші можливості. У вихідні спокійно вислухайте претензії з боку близьких і постарайтеся знайти конструктивний вихід із ситуації.

Козеріг

Бажано завершити всі нудні справи. Намагайтеся не потрапити під вплив суєти, також остерігайтеся неадекватної оцінки власних здібностей і можливостей. Будьте уважні до подій, що відбуваються, не пропустіть знак долі. У вихідні залишіть для себе хоч трохи вільного часу й насолодіться ним.

 

Водолій
Бажано привести всю робочу документацію до зразкового порядку, зробивши це, ви одразу відчуєте внутрішню легкість і рівновагу. Краще поменше набридати начальству, його можуть дратувати ваші активність та ініціативність. Гарний час для відновлення втрачених зв’язків і контактів.

Риби

Намагайтеся раціонально розподіляти сили. Імовірний успіх у пошуках нової роботи. Сприятливий час для підготовки фундаменту майбутнього кар’єрного зльоту. Можлива реалізація неймовірних бажань. Якщо в сімейному колі вдасться прийти до згоди, то з’явиться шанс використати близьких для вирішення власних завдань.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне