35574
10:00 10.102021

Гороскоп (11 – 17 жовтня)

Цікаве 4389

ОВЕН

Завдяки своїй працездатності ви можете досягти небувалих досі висот у більшості своїх проєктів. Самостійність і рішучість дозволять устигнути завершити багато намічених раніше справ. Вихідні – сприятливий період для домашніх турбот, у тому числі й досить серйозних.

ТЕЛЕЦЬ

Імовірний успіх у професійних починаннях. На вас спробують натиснути, встояти буде непросто, але вам варто постаратися. Не забувайте про існування друзів, вони можуть виявитися досить корисними там, де ви зовсім не очікували допомоги. Вихідні бажано витратити на домашні справи.

БЛИЗНЮКИ

Бажано не проявляти зайвий раз бурхливі почуття, оскільки це може не сподобатися деяким вашим колегам. Намітиться шанс багато чого встигнути, використайте його по максимуму. У вихідні постарайтеся не зловживати добрими стосунками близьких, присвятіть час відпочинку і розвагам.

РАК

Ви опинитеся в центрі подій. Ситуація повинна стати чітко сприятливою, що знайде конкретне вираження в зростанні матеріального добробуту. Вразливими сторонами може стати сфера стосунків із родичами. Ретельно перевіряйте будь-яку інформацію, щоб не зробити висновки на невірних посилках.

ЛЕВ

Необхідно зосередитися на службових справах. Скромність – найкраща лінія вашої поведінки. Будьте стримані. Не варто вести переговори і укладати важливі угоди. На вихідні вас можуть відвідати гості здалеку. Не кваптеся приймати рішення, почекайте новин, вони внесуть цікаві корективи до ваших намірів.

ДІВА

Вам треба виявити свої кращі якості й на деякий час забути про лінь. На роботі мають бути сприятливі зміни, вам надається можливість кар’єрного росту. У вихідні варто направити свої сили на наведення порядку в сімейних стосунках. Потреба самоствердитися зажадає значних зусиль.

ТЕРЕЗИ

Успіх буде залежати від швидкості реакції й комунікабельності. У грошових справах можливе нове неофіційне джерело доходів. Бажано більше часу і уваги виділяти дітям. У вихідні не відмовляйтеся від запрошень, що надходять із боку друзів – не пошкодуєте. Ваша удача вже ходить поруч.

СКОРПІОН

Вам придасться обачність у прийнятті рішень. Ви зумієте домогтися багато чого. Сприятливий період для одержання і засвоєння нової інформації. У вихідні вам не варто вносити в атмосферу хаос і суєту, постарайтеся зберігати щиросердечну рівновагу і не проявляти невдоволення.

СТРІЛЕЦЬ

Найдужчою вашою рисою виявиться інтуїція. Не будьте надто принципові, щоб нікому не зіпсувати настрій. У вихідні виділіть більше уваги дітям. Всупереч внутрішнім бажанням вам варто зосередитися на роботі. Можуть здійснитися всі ваші бажання. Зайва неуважність може зашкодити.

КОЗЕРІГ

Вам буде забезпечений успіх на роботі, якого ви зовсім не очікували. Вирішаться проблеми, що давно турбують. Можливо, відкриється джерело додаткового заробітку. У вихідні в спілкуванні з близькими людьми постарайтеся бути максимально тактовні, сімейні конфлікти будуть зовсім зайвими.

ВОДОЛІЙ

Перед вами розгорнуться нові перспективи і нові спокуси. Не варто звалювати на свої плечі більше того, що ви здатні зробити. Будьте обережнішими зі словами, обмірковуйте їх як слід, перш ніж вимовити вголос. У вихідні прагніть до гармонії й рівноваги, дотримуйтеся власного щиросердечного комфорту.

РИБИ

Ваші задуми зараз можуть реалізуватися просто-таки чарівним чином, про такі результати ви й мріяти раніше не сміли. Висока ймовірність бути поміченим і гідно поцінованим у суспільному житті. Ви можете також одержати вельми цікаву для вас ділову пропозицію. Не пропустіть прекрасної нагоди!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне