37050
12:36 17.082021

На Рахівщині «Водоспадом кохання» підсилює пари коханням

Цікаве 1522

Рахівщина багата на мальовничі місця, небезпечні, заворожуючи та романтичні. Саме в селі Костилівка, а саме неподалік автодороги Мукачево-Рахів-Рогатин, є мальовничий «Водоспад кохання».

Це неповторний водоспад, який розташувався у таємничій місцині в селі Костилівка (давня назва – Берлибаш) на потоці Тарничин.

Піднімаючись до водоспаду, щоразу зустрічаються закохані пари.

Одна з таких пар Іван та Іванка розповіли, що це вже давно всі називають цей водоспад “Водоспадом кохання”. «Саме біля цього водоспаду я освідчився Іванці. Тут така атмосфера кохання що вона не змогла мені відмовити», – розповів Іван.

Сама Іванка розповіла: «10 серпня ми щороку ходимо до цього водоспаду, це вже як традиція на нашу річниця, тут ми підзаряджаємося новими почуттями».

Маршрут до водоспаду розпочинається від однієї зі скель-стрімчаків «Скелі кохання» комплексу «Скелі Довбуша», презентованого як туристичний об’єкт у 2016 році під час фестивалю «Берлибаський бануш».

«Від скель потрібно рухатися вгору вздовж потічка, де майже всюди, окрім крайніх 100 метрів, до водоспаду веде стежка, яку ми прозвали «Стежка Довбуша», оскільки бере початок від однойменної скелі й проходить вузьким каньйоном з-поміж велетенських скель, зарослих мохом вікових дерев та каменів, зачарованих місцин з ущелинами та поваленими деревами (і наче насправді веде в сховок опришків), де розташувався могутній водоспад.

Водоспад заввишки понад 6 метрів своєю енергетикою і красою просто перехоплює дух. Ми назвали його ніяк інакше як «Водоспад кохання».

І це не тільки через його могутній і водночас романтичний вигляд, а й тому, що неподалік височить «Скеля кохання»

Буквально за 15-20 хвилин від автомобільної дороги державного значення ви опинитеся в зовсім іншому оповитому легендами чарівному місці, наче вдалині від цивілізації», – розповіли молодята.

Олена БОДНАР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне