34418
10:00 4.072021

Гороскоп (5 – 11 липня)

Цікаве 1046

ОВЕН

Успіх чекає на ділових зустрічах під час обговорення угод. Вам доведеться багато працювати. Не втрачайте можливості виявити свої кращі ділові якості: розум, наполегливість, посидючість і організаторські здібності. У вихідні про відпочинок думати буде ніколи, щоб зайвий раз не розчаруватися. 

ТЕЛЕЦЬ

Ви сповнені сил і енергії. Не відмовляйтеся від жодних вигідних пропозицій. Це сприятливий період для вас. Постарайтеся не вступати в суперечки з колегами. У вихідні саме час різнобічно виявити свої ділові якості й організаторські здібності. Бажано остерігатися суєти, агресивності й самовпевненості.

БЛИЗНЮКИ

Усе буде горіти у вас в руках. Постарайтеся все ж стишити свої амбіції й не придушувати ерудицією оточуючих. Розбираючись із проблемами, ви зможете сміливо скористатися допомогою близького друга. Ділова зустріч у вихідні відкриє просто блискучі перспективи для вашого проєкту.

РАК

Ваші зусилля увінчаються успіхом, ви зможете нарешті вибратися з болота поточних проблем і зайнятися більш приємнішими для вас справами. Бажано не метушитися марно і в жодному разі не брехати, не набридати начальству своїми ідеями поза залежністю від ступеня їхньої геніальності або безглуздості.

ЛЕВ

Нарешті ви зрушилися з мертвої точки. Бережливіше ставтеся до документів, адже є небезпека їх втрати. Постарайтеся більше часу проводити вдома з близькими людьми, У різноманітність власне дозвілля, це допоможе вам відпочити. Можуть виникнути непередбачені витрати на дітей.

ДІВА

Бажано критично розглянути власні плани й коригувати їх відповідно до побаченого. Виявіть щедрість, вам відплатять тією ж монетою. Можливо, відбудеться подія, що розгорне перед вами вікно нових можливостей і перспектив кар’єрного зростання. Вихідні вдалі для поїздок, подорожей, про які ви так мріяли.

ТЕРЕЗИ

Ваші плани поступово починають реалізовуватися. Постарайтеся все ж таки спочатку зробити ті справи, що нагромадилися. Робота спробує зайняти весь ваш вільний час, але за значимістю вона лідирувати не буде. Своєю енергійністю й активністю ви зможете зміцнити власні позиції. 

СКОРПІОН

Для вас цей тиждень обіцяє пріоритетне становище практично в будь-якому оточенні. Від ризикованих пропозицій вам бажано все ж таки відмовитися. У вихідні найкращим способом відпочити стане демонстративне байдикування, якщо, звичайно, ваші близькі готові будуть це зрозуміти.

СТРІЛЕЦЬ

Спілкування із впливовими друзями значно поліпшить хід справ. Доведеться посперечатися з колегами. Вислухайте опонента і не кваптеся з висновками. У вихідні постарайтеся не брати участь у закулісних інтригах. Не забувайте про власний дім: наведення ладу і створення комфорту  – немаловажне для вас завдання.

КОЗЕРІГ

Гарний час для вирішення непростих завдань. Вам доведеться присвятити багато сил і часу організаційним питанням, стежте за власною дисципліною й намагайтеся нікуди не спізнюватися. У вихідні якась стара заплутана історія займе ваші думки, але ви знайдете довгоочікуване рішення.

ВОДОЛІЙ

Вам треба буде доводити високий рівень власного професіоналізму. Будьте при цьому більш вільнішими й контактнішими. Уважніше стежте за новинами, щоб не пропустити важливу для вас інформацію. Розмов із начальством краще уникати, особливо якщо ви жадаєте чогось від нього домогтися. 

РИБИ

Наступає добрий період для реалізації творчих ідей. Але не варто йти на принцип і придушувати партнерів. Бажано зайнятися побудовою планів на найближче майбутнє. У вихідні можливі труднощі, пов’язані із взаєминами з близькими людьми. У вихідні уникайте вечірок, це буде просто порожнє проведення часу.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне