https://rx.ua
35014
10:00 28.022021

Гороскоп на 1 - 7 березня 2021

Цікаве 889

ОВЕН

Тиждень мине успішно, якщо ви зможете зберегти гарний настрій. Треба з обережністю ставитися до компліментів від малознайомих людей. Не дозволяйте собі розслабитися – цим можуть скористатися вам у збиток. У вихідні удача буде супроводжувати вас у всьому.

ТЕЛЕЦЬ

Тиждень обіцяє минути досить неквапливо та розмірено. Давно задумані плани почнуть реалізовуватися. Усі колишні конфлікти будуть нарешті благополучно залагоджені. Думайте не тільки про сьогоднішній день, але й про найближче майбутнє.

БЛИЗНЮКИ

На роботі на вас може очікувати удача, у багатьох питаннях ви будете просто незамінні. Відчувши приплив енергії, не варто хапатися за кілька різних справ одразу, краще зупинитися на чомусь одному, найбільш значущому. Присвятіть вихідні родині та дітям.

РАК

Перш ніж рішуче діяти, спочатку все добре продумайте. Поставтеся з увагою до деталей. Бажано не виявляти нетерпимість до деяких службових проблем. Зростуть ваш авторитет і вплив на тих, хто поряд. До порад, отриманих від вас, почнуть дослухатися.

ЛЕВ

Опирайтеся на старі зв’язки таперевірених друзів – саме вони стануть вам опорою на тривалий час. Не поспішайте з початком активних дій, краще займіться виправленням помилок і недоліків. У вихідні в жодному разі не кидайте своїх починань.

ДІВА

Невгамовна енергія не дозволить вам усидіти на місці. Люди, які оточують вас, будуть частіше помічати й належно оцінювати ваші здібності. Бажано займатися поточними справами і не задумувати нічого серйозного та нового. Вихідні порадують вас появою нових друзів.

ТЕРЕЗИ

Дехто з представників цього знака Зодіаку зможе поміняти роботу. Удача супроводжуватиме вас. Відчуєте приплив сил та активності, тому впораєтеся з будь-якою роботою. У цей період намагайтеся дотримуватися в справах старих, перевірених шляхів.

СКОРПІОН

У колективі очікуються колотнеча та хитання, і тільки від вас колеги по роботі можуть почути мудру пораду. Більше довіряйте людям, які оточують вас, – вони не такі погані, як вам здається. Вихідні виявляться корисними для забезпечення успіху в найближчому майбутньому.

СТРІЛЕЦЬ

Протипоказана метушливість, тож, якщо хочете уникнути перенапруги та нервових зривів, робіть усе неспішно. Злегка запущене домашнє господарство потребуватиме уваги й відновлення. Вихідні краще присвятити відпочинку або поїздці за місто.

КОЗЕРІГ

Тиждень у цілому буде спокійний і благополучний, але зайво розслаблятися теж не варто. Ті, хто поряд, будуть підтримувати вас, друзі складуть компанію в справах. Активність принесе справжній успіх. У вихідні відпочинок на природі стане добрим рецептом від поганого настрою.

ВОДОЛІЙ

Апатію та неуважність змінять бадьорий настрій, оптимізм та активна дружелюбність. Імовірне більше навантаження на роботі. Вашу титанічну працю оцінять начальство та колеги, вас будуть любити й поважати. У вихідні з’явиться багато цікавих пропозицій.

РИБИ

Імовірно, керівництво схвалить ваші починання. Виявіть більше самостійності в справах та волі у творчості. Гарний час для захисту своїх ідей і досягнень. У вихідні намагайтеся тримати під контролем емоційні сплески – можливі конфлікти з дітьми.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне