https://rx.ua
33942
19:29 17.112020

Директор Музею Берегівщини відреставрував старовинний BMW. Фото, відео

Цікаве 5956

Дітищу німецького автопрому 70 років, але виглядає наче щойно з конвеєру

Місяць тому на ютуб-каналі Музей Берегівщини з’явилося відео, на якому директор славетного музею Іван Шепа здійснює неквапливий моціон на старовинному автомобілі вулицями старого Берегова:

Нещодавно невтомний дослідник та популяризатор історії нашого міста дав короткий коментар для Beregovo.Today з цього приводу. Отже, за словами пана Шепи, підійшла до завершення справа останніх 30 років його життя. В 1990 році він придбав автомобіль BMW-321 1950 року випуску, у відомого старожилам міста берегівчанина Віктора Конді. Автомобіль був у дуже поганому стані, відтак, довелося витрати неймовірну кількість часу, зусиль, грошей, аби довести його до нинішньої кондиції – блискучого красеня на ходу. 90% деталей німецького автомобілю – оригінальні, їх довелося купувати по всьому світу. Допоміг інтернет, зокрема, платформа E-bay, на якій купувалися деталі – переважно з Німеччини, а одну замовили й прислали аж з Аргентини.

Довідка: BMW 321 — автомобіль середнього класу німецької компанії BMW 1938–1941 років, що прийшов на заміну моделі BMW 320, хоча зовні вони мало відрізнялись. Його виробляли на заводі в Айзенах (земля Тюрингія). Виготовлення моделі продовжили у післявоєнний період 1945–1950 роках.

Читайте також:

Авто з історією: в Ужгороді відбулася виставка ретро-автомобілів. ФОТО

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне