https://rx.ua
33908
10:00 15.112020

Гороскоп на 16 - 22 листопада 2020

Цікаве 1645

ОВЕН

Збільшиться обсяг роботи, але виконуйте тільки те, що вам до снаги. Знайдіть час на відпочинок, похід у гості або в кіно. Намагайтеся нікому не нав’язувати свою думку, адже це може призвести до конфліктної ситуації. У вихідні близьким людям будуть необхідні ваші підтримка й увага.

ТЕЛЕЦЬ

Рівень вашої працездатності настільки високий, що нікому не зрівнятися з вами. Стримайте свій запал, інакше колеги почнуть дивитися на вас косо. Не варто суперечити начальнику – імовірні негативні наслідки. У вихідні, швидше за все, здійсниться ваше заповітне бажання.

БЛИЗНЮКИ

У вас з’явиться бажана свобода дій. Але нею необхідно розумно розпорядитися. Намагайтеся спочатку думати, а потім говорити. Однак треба бути чесним із собою та іншими. Вихідні можуть виявитися гарним часом для нових знайомств.

РАК

Імовірний несподіваний поворот на краще в стосунках із тими, хто поряд. Можете досягти значних успіхів у роботі. Гроші будуть надходити регулярно, але й витрати виявляться досить значними, тому говорити про поповнення бюджету не доводиться.

ЛЕВ

Тепер ви не дуже схильні до спілкування. Важливі справи краще відкласти. Ставтеся до тих, хто поряд, із повагою, а в разі суперечок не забувайте про почуття гумору. Виявіть м’якість і терпимість щодо коханої людини. У вихідні постарайтеся відпочити від суєти й шуму.

ДІВА

Відчуєте, що залишилося мало спільного з колишніми друзями, але з’являться нові знайомі. Однак якщо виникнуть труднощі та складні ситуації, знайти вихід допоможуть саме старі товариші. Будете працювати особливо продуктивно, а пізніше зможете зітхнути вільніше й перепочити.

ТЕРЕЗИ

Можете зробити майже неможливе, але варто задуматися, чи потрібно це вам. Утім результат ваших роздумів відомий заздалегідь – упертості вам не позичати, і ви звалите на себе цей тягар хоча б зі спортивного інтересу. Вихідні рекомендується провести активно, причому за містом із друзями.

СКОРПІОН

Ви на порозі великих змін. Можете зважитися на нову роботу. Краще взяти ініціативу у власні руки, швидко приймати рішення і доводити почате до кінця. У вихідні не варто наполягати на своїй правоті, тому що незначна суперечка може закінчитися серйозною сваркою.

СТРІЛЕЦЬ

Треба навести порядок у справах і речах. Тоді ви одразу відчуєте, що вам стало краще. Гарний період для очищення від усього зайвого, віджилого. Вам щаститиме в справах і спілкуванні, якщо займете активну та рішучу позицію. У вихідні ймовірне покращення атмосфери в домі.

КОЗЕРІГ

Перш ніж прийняти привабливу пропозицію, вам необхідно все продумати і з’ясувати деталі, а не вірити обіцянкам. Бажано не вдаватися до жодних різких дій. У вихідні доведеться прийняти серйозне рішення, від якого можуть залежати ваші перспективи на найближче майбутнє.

ВОДОЛІЙ

Забудьте про свої образи, скиньте цей тягар, і ви відчуєте себе вільною та позитивною людиною. Невиконані справи вимагають свого завершення, тож постарайтеся впоратися з ними. Не час ризикувати та вплутуватися в авантюрні історії.

РИБИ

Настав час для рішучих та цілеспрямованих дій. Не відволікайтеся на дрібниці, зосереджуйтеся на головному і значущому. У вихідні вибирайтеся на свіже повітря або відвідайте спортзал. Не забудьте приділити увагу своїм рідним.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне