33840
10:00 8.112020

Гороскоп на 9 - 15 листопада 2020

Цікаве 2206

ОВЕН

У вас усе виходить, однак важливо не зазнатися і не почати хвастатися. У роботі бажано уникати самовпевненості, особливо в ризикованих справах. Вам необхідно побудувати грамотний план дій, що сприятиме просуванню кар’єрними сходами і поліпшенню вашого матеріального становища.

ТЕЛЕЦЬ 

Нестримне прагнення рухатися вперед дозволить вам змести на своєму шляху всі перешкоди. Намагайтеся зберігати гарні стосунки з начальством. Будьте коректні у формулюваннях. Виникне ризик не помітити потреб близьких людей, для яких важливі ваші увага та допомога.

БЛИЗНЮКИ 

     Настав час рухатися вперед, до нового і досить цікавого. Сприятливий період для зміни роботи. Є ймовірність появи впливового заступника або спонсора. У вихідні можуть відбутися приємні події з вашими дітьми або батьками.

РАК 

Вас підхопить вітер змін, який підштовхуватиме до звершень у різноманітних сферах життя. Одним із найважливіших завдань буде зосередитися і встигнути опинитися в потрібному місці в потрібний час. У вихідні не підпускайте до себе лінь, які б солодкі слова вона не нашіптувала вам.

ЛЕВ 

Дослухайтеся до своєї інтуїції та займайтеся тільки тими проблемами, на необхідність вирішення яких вона вкаже. Намагайтеся не доводити до сварок ваші стосунки з близькими людьми. У вихідні сходіть на прогулянку, а також виділіть час на своє хобі.

ДІВА 

Не все бажане реалізується, але не варто впадати через це в розпач: депресія не помічник у справах. Спокій і розважливість допоможуть упоратися з усіма проблемами. Знайдіть у будь-якій ситуації позитивні моменти, радуйтеся тому, що відбувається, і ви навіть не помітите, як життя покаже вам світлий бік.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня буде можливість багато чого досягти й отримати масу вражень. Справи з великою ймовірністю успішно підійдуть до завершення. Виявляйте наполегливість у відстоюванні своїх інтересів. Вихідні обіцяють бути спокійними, що дозволить вам злегка розслабитися.

СКОРПІОН 

Беріть на себе навантаження, які відповідають вашим можливостям. Імовірна пропозиція, що відкриє перед вами нові горизонти. Однак у вихідні краще обмежитися дрібними поточними справами і не замахуватися на більше.

СТРІЛЕЦЬ 

Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб утримати ситуацію під контролем. Усьому провиною буде зайва емоційність. На вихідні не варто планувати нічого серйозного, краще розважтеся, це гарний час для зустрічі з друзями.

КОЗЕРІГ 

Вам варто втілити в життя свої таємні плани і задуми. Однак, аби деякі з них було можливо реалізувати, їх доведеться злегка відкоригувати. Виділіть собі час для обмірковування. У вихідні не варто створювати конфліктних ситуацій: уникайте суперечок на будь-яку серйозну тему.

ВОДОЛІЙ

Не звертайте уваги на деякі дивацтва в поведінці своїх знайомих. Ви теж не завжди дієте логічно. Тепер ви, як ніколи, проникливі, використайте цей стан для з’ясування багатьох загадок свого життя. Якщо у вас не лежить душа до якоїсь людини або роботи, не варто витрачати на них час.

РИБИ 

Зберігайте свої ідеї та плани в таємниці, якщо хочете, щоб вони реалізувалися. На роботі намагайтеся виявляти дипломатичність і спокій. Бажано рівномірно чергувати працю та відпочинок. У вихідні дослухайтеся до себе й уникайте будь-яких ситуацій, які здаються вам сумнівними.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне