33376
19:15 20.092020

Іван Пилипець випустив кліп-крик душі про біль Карпат

Цікаве 17346

Сьогодні на своєму ютуб-каналі відомий закарпатський співак Іван Пилипець презентував кліп на нову авторську пісню під назвою “Гора”. У зворушливій відеороботі артист порушує проблему незаконної вирубки лісів.

“Це мій крик душі на те, що відбувається не тільки у Карпатах, але й по всій країні загалом. Своєю роботою прагну привернути увагу всіх причетних до цієї глобальної проблеми, до свавілля так званих “чорних лісорубів” тощо. Для мене, людини, яка народилася й виросла серед мальовничих гір, на лоні природи, знищення лісу – це великий біль, тому саме через мистецтво ділюся ним із іншими, мрію, щоб спільними зусиллями суспільство зупинило незаконну вирубку Карпат, щоб не тільки на папері працювали закони про заборону вирубок, необхідність насадження молодих дерев і зберігання пралісів. Ми – діти Землі, нам тут жити. Гори Карпати – це дар, який ми отримали задля майбутнього життя… Що ми скажемо нашим дітям, чим ми будемо пишатися через тридцять років? Вірю, що у лісовому господарстві України є патріоти і професіонали своєї справи. Разом ми збережемо Карпати. Ще не пізно…”, – поділився з “Карпатським об`єктивом” Іван Пилипець.

Цікаво, що пісня написана ще минулого року, і співак навіть хотів її представити на “Євробаченні”, та не судилося. Однак на цьому завзятий артист не зупинився, а разом із відеооператором Андрієм Олагом відзняв кліп і у такий спосіб поділився своїм болем із краянами.

До слова, у відеороботі також задіяний юний артист Ренат Попович.

Богдана КЛЕКНЕР

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне