https://rx.ua
31957
12:50 23.052020

Берегову 957

Цікаве 4290

🎉З Днем народження, Берегове!🥳
Нам – 957 років! 🎂

👋Хотів би звертатися до вас під час традиційного святкування дня міста, вітати наших численних гостей, коли лунає музика, вражають танці та вирують колоритні фестивальні частування.💃🏽🍷🍢

🎞Напевно, вперше за історію святкування Дня нашого міста ми мусимо поздоровляти одне одного лише отак он-лайн. 💻Адже через карантинні заходи була скасована вся підготовка до свята. Але, можливо, за сприятливих обставин, ми доженемо втрачене восени.🤞

☝️До речі, наше місто було віднесено постановою Верховної Ради України до категорії міст обласного значення 12 травня 2001 року, вже 19 років тому. Саме тому було вирішено відзначати день народження Берегова саме наприкінці травня.🗓

📚А перед цим Берегове мало довгу історію з цікавими історичними перепитіями. Однак саме ця насичена знаковими подіями історія сформувала унікальний культурний пласт з переплетеними традиціями. Відтак берегівчани живуть в особливому комунікативному середовищі, з перейманням досвіду один в одного, що формують справжню толерантність та взаємоповагу до своїх ближніх.🤝

❤️Крім того, всіх нас об’єднує ще й любов до нашого міста. Всі ми, не залежно від всіх інших обставин, вірю, що хочемо бачити його процвітаючим, переживаємо за його імідж та добробут мешканців.❤️

🎭Так, місто щодня живе своїм особливим життям, хорошими та поганими подіями, втратами та перемогами, особистими та всеміськими переживаннями… і так вже ось 957 років. Минемо й ми з вами, а Берегово залишиться, тут будуть жити діти, онуки, правнуки і вже сьогодні ми впливаємо на далеке майбутнє, саме ми з вами разом робимо його історію.⏳

👐Тому дбаймо найперше один про одного, розуміймо, пробачаймо, любімо. Сила нашої громади та нашого міста – в єдності та розумінні.🤝

🙏Маю надію, що вже ніякий вірус більше не вплине на наше життя і ми вперше та востаннє так святкуємо. Дуже вдячний всім берегівчанам, які дотримувалися карантинних заходів, за їх відповідальність.

👏Окреме спасибі всім тим, хто продовжував працювати в цей непростий час, а особливо нашим медиками – ви наші герої!

🙌Дорогі берегівчани! Мої найщиріші вітання для кожного з вас з нагоди Дня міста. Бажаю всім вам миру, злагоди та добробуту в родинах, любові, віри, терпіння та Божої ласки! Бажаю більше приводів для гордості за наше місто й ми у цьому напрямку робимо максимум зусиль!

Вітання та велика подяка за всю надану допомогу також нашим містам-побратимам та усім партнерам: сподіваюся, незабаром ми зможемо запросити вас на торжественне частування!🤝

🎈Зі святом, мешканці сонячного Берегова!🌞

Міський голова Золтан Бабяк

🎉Boldog születésnapot Beregszász! 🥳
957 évesek vagyunk!🎂

👋Egy olyan időszakban szeretnék szólni Önökhöz, amikor máskor a hagyományos városnapokat méltatjuk, köszöntjük a szép számú vendégsereget, amikor szól zene, táncolnak a fellépők, amikor mindent megtalálunk a fesztiváli forgatagban, ami szemnek, szájnak ingere.💃🏽🍷🍢

🎞Talán ez az első alkalom azóta, hogy megünnepeljük Beregszász napját, hogy kénytelenek vagyunk így, online módon köszönteni egymást. 💻A karanténos intézkedések miatt ugyanis le kellett mondanunk az ünnepségsorozat előkészítéséről és megtartásáról. Ugyanakkor nem kizárt, hogy kedvező körülmények mellett ősszel bepótoljuk ezt.🤞

☝️Emlékeztetnék arra, hogy a Legfelsőbb Tanács határozatának értelmében 19 éve, 2001. május 12-én lett megyei jogú város Beregszász. Akkor született döntés arról, hogy május végén méltatjuk városunk születésnapját.🗓

📚Hosszú és érdekes történelme van Beregszásznak. De pontosan ennek köszönhetően olyan egyedi, annyira sokszínű, hagyományokkal átszőtt városunk kultúrája. A beregszásziak egy nagyon különleges kommunikációs közegben élnek, átveszik egymás tapasztalatait, aminek köszönhetően a tolerancia és a kölcsönös segítségnyújtás nagyszerű légköre jött létre nálunk.🤝

❤️Emellett összefog bennünket a városunk iránt érzett szeretetünk is. Biztos vagyok benne, hogy minden városlakó azt szeretné, hogy virágzó legyen Beregszász, hogy öregbítsük jó hírét, komfortosan, jól éljenek polgárai.❤️

🎭Városunk nap, mint nap éli a sajátos életét, amelyben előfordulnak jó és kevésbé jó események, győzelmek és veszteségek, személyes és az egész várost érintő történések — s így megy ez immár 957 éve. Egyszer lejár a mi időnk is, Beregszász viszont megmarad, s gyermekeink, unokáink, dédunokáink élnek majd itt tovább. Eközben mi alakítjuk városunk távoli jövőjét, közösen formálva a történelmét.⏳

👐Ezért törődjünk egymással, értsük meg egymást, bocsássunk meg egymásnak, szeressük egymást. Az egységben és a megértésben rejlik ugyanis közösségünk és városunk ereje.🤝

🙏Bízok benne, hogy semmiféle vírus nem tud majd befolyással lenni ránk, s a mostani az első és utolsó olyan eset, hogy így vagyunk kénytelenek ünnepelni. Szívből köszönöm minden beregszászinak, hogy betartották a karanténos előírásokat, hogy felelősségtudatot tanúsítottak.

👏Külön hálásak vagyunk azoknak, akik tovább dolgoztak e nehéz időkben, kiemelve az egészségügyi dolgozóinkat, igazi hőseinket!

🙌Tisztelt beregszásziak! Fogadják őszinte jókívánságaimat a város napja alkalmából. Békét, megértést, jólétet, szeretetet és hitet, türelmet kívánok, legyen Isten áldása minden családon! Azt szeretném, ha büszkék lehetnénk, Beregszászra és a magunk részéről mindent megteszünk ennek érdekében!

Köszönet és hála testvérvárosainknak és mindent partnerünknek a támogatásért, s remélem, nemsokára meghívhatjuk Önöket, hogy együtt ünnepeljünk!🤝

🎈Boldog születésnapot, napfényes Beregszász🌞

🎉З Днем народження, Берегове!🥳Нам – 957 років! 🎂👋Хотів би звертатися до вас під час традиційного святкування дня…

Опубліковано Babják Zoltán Субота, 23 травня 2020 р.
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне