30944
10:00 1.032020

Гороскоп на 2 - 8 березня 2020

Цікаве 1003

ОВЕН

Ваша працездатність суттєво підвищиться. Намагайтеся зайво не базікати, щоб згодом не шкодувати про це. Може знадобитися максимум зібраності й уважності. У вихідні рекомендується уникати відкритого протистояння з будь-ким, нічим хорошим це не закінчиться.

ТЕЛЕЦЬ

Будете неймовірно щасливі, і будь-які можливі спроби перешкодити вам не увінчаються успіхом, а лише подвоять популярність вашої персони. Можуть виникнути проблеми, пов’язані з гострою нестачею часу. Переговори з начальством мають принести гарний результат.

БЛИЗНЮКИ

Бажано ретельно планувати свої справи. Вам успішно вдасться врегулювати проблеми, які з’явилися, головне – не квапити події. Якщо у вашому житті матимуть місце домашні непорозуміння, то до вихідних усе владнається – мир і спокій повернуться назад.

РАК

Цього тижня відчуєте приплив сил, тож матимете гарну працездатність. Однак, незважаючи на необхідність виконати багато справ, знайте міру: ваші близькі, та й ви самі можете постраждати від прагнення віддавати робочому процесу весь вільний час.

ЛЕВ

Для втілення в життя своїх ідей вам обов’язково знадобиться допомога однодумців. Уникайте навіть найдрібніших авантюр, залишайтесь уважними та обережними. Можливо, доведеться терміново опановувати нові знання й навички.

ДІВА

Для позитивних змін у вашій долі настає сприятливий час. Можете розраховувати на удачу в тих справах, де треба виявляти ініціативу та рішучість. Матеріальне становище поступово стабілізується. У вихідні до вас прийде натхнення, яке сприятиме облаштуванню вашого житла.

ТЕРЕЗИ

Спокій і витримка можуть неодноразово знадобитися вам. Не варто всерйоз сприймати слова колег по роботі. Намагайтеся не давати зайвих обіцянок, адже їхнє виконання може викликати певні труднощі. Краще діяти самостійно, але при цьому уникати різких життєвих змін.

СКОРПІОН

Не дозволяйте втягувати себе в коловорот чужих проблем, спробуйте розумніше впорядкувати своє життя. Спілкуючись із колегами по роботі, будьте обережні, а під час розмов з начальством – подвійно. У вихідні не рекомендується укладати будь-які угоди.

СТРІЛЕЦЬ

Сприятлива для вас смуга триває, сприяючи вирішенню досить важких завдань. Саме час насолодитися плодами своєї діяльності. Намагайтесь не піддаватися суєті – ви й так усе встигнете. Будьте обачні зі словами, добре подумайте, перш ніж вимовити їх. Вихідні постарайтеся присвятити собі.

КОЗЕРІГ

Не забувайте дослухатися до голосу своєї інтуїції: це дозволить уникнути багатьох помилок і наблизить до виконання вашого заповітного бажання. У вихідні намагайтеся не вступати в суперечки з родичами. Розраховуйте свої сили об’єктивно і не переоцінюйте власних можливостей.

ВОДОЛІЙ

Імовірно, хтось звернеться до вас за порадою або ви самі візьмете участь у чиїйсь долі. Можете стати справжнім другом для когось із тих людей, які оточують вас. А от начальство цього тижня, швидше за все, виявиться чимось незадоволеним із незрозумілої причини.

РИБИ

Можлива ситуація, коли доведеться займатися кількома справами одночасно. Свої плани краще не афішувати, а вживати необхідних заходів до їхнього здійснення. Не уникайте можливості провести час удома, а також зробити необхідні покупки для родини.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне