Мукачівка виборола титул Miss Plus Size Universe Ukraine 2019
16:39 15.092019

Мукачівка виборола титул Miss Plus Size Universe Ukraine 2019

Цікаве 133

З 10 по 14 вересня в Києві проходив міжнародний конкурс ” Miss Top of the World Plus Size Ukraine”, в якому взяли участь вісімнадцять красунь з України. Мукачівка Вікторія Заяць-Ряшко отримала одну з трьох головних корон.

Як розповіла національний директор конкурсу Тетяна Котьолкіна, 12 вересня, в рамках конкурсу, відбувався конкурс талантів, на якому Вікторія представила відеороботу “Перевтілення”, яка не залишила байдужим жодного члена журі.

Тож пані Вікторія отримала одну з трьох головних корон, яку передала їй переможниця тогорічного конкурсу Міла Кузнєцова.

“Вікторія Заяць-Ряшко поїде представляти Україну на світовий конкурс Miss Universe Plus Size 2020”, – зауважила пані Тетяна.

Минулого року конкурс Міс Всесвіт Плюс-Сайз відбувався 16-20 квітня на острові Сент-Вінсент, на Карибських островах. Де буде відбуватися конкурс у 2020 році – поки невідомо.

Національний конкурс «Miss Top of the World Plus Size Ukraine» став заходом, який спрямований на формування іміджу української дівчини, жінки — активної, освіченої, духовно — розвиненої, красивої, орієнтованої на успіх в особистій та професійній сфері, що вірить у свої сили.

Конкурс запатентований та сертифікований, єдиний у своєму роді в Україні проєкт, що допомагає сформувати новий еталон української жінки. Те, що ми називаємо «plus size» у світі вже норма та стандарт, тому Україна робить великий крок у розвитку стандартів краси та моди у світі.

Вікторію на екранах телевізорів можна побачити вже не вперше, минулого разу вона взяла участь у телешоу “Модель XL”.

Як розповіла пані Вікторія, участь в конкурсі вона вирішила взяти для того, щоб показати всім жінкам що у краси нема обмежень!

“Зовсім не важливо скільки ти важиш! Головне вірити себе! Любити себе потрібно любою. Кожна жінка гарна та унікальна, потрібно тільки трохи самовпевненості!”, – додала Вікторія Заяць-Ряшко.

Pershij

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне