Гороскоп на 16 - 22 вересня 2019
10:00 15.092019

Гороскоп на 16 - 22 вересня 2019

Цікаве 64

ОВЕН

Ваша товариськість дозволить змінити ситуацію на краще, а нові зв’язки і знайомства позитивно вплинуть на ваше матеріальне становище. На роботі начальство буде задоволене вашою пунктуальністю і високим професійним рівнем. У вихідні краще присвятіть час родині і близьким.

ТЕЛЕЦЬ

Зібраність і зосередженість дозволять творити дива. Бажано регулювати обсяг навантаження на роботі. Невдача по дрібницях спровокує дратівливість, постарайтеся уникнути конфліктів. У вихідні можливі конфлікти в особистому житті.

БЛИЗНЮКИ

На роботі нагромадиться безліч справ, які зажадають вашої особистої участі. Вам знадобляться рішучість і впевненість у своїх силах. Ваші зусилля не залишаться без адекватної реакції з боку начальства, як мінімум, подяка вам забезпечена. Ймовірні проблеми у стосунках із дітьми і близькими родичами.

РАК

Нормальний перебіг подій порушиться несподіванками, які цілком можна було передбачити. Небажано ризикувати фінансовим благополуччям. Зайва самовпевненість може призвести також до конфліктів із колегами. Стосунки з близькими можуть виявитися зовсім не безхмарними, але хмари розсіються.

ЛЕВ

Постарайтеся не відмовляти нужденним у вашій допомозі, якщо для вас це не становитиме великих труднощів. Ви можете впевнено починати реалізацію нових проєктів. Упорядковуйте грошові справи, плануйте майбутнє. Стосунки з родичами можуть ускладнитися. Вихідні краще провести вдома – у колі родини.

ДІВА

Від вашого настрою буде залежати успішна реалізація довгострокових планів. Постарайтеся уникати конфліктів на роботі. Не варто псувати стосунки з тими, хто не поділяє вашу точку зору. Можете розраховувати на допомогу близьких. У вихідні корисно зустрітися з друзями.

ТЕРЕЗИ

Не роздавайте обіцянок, вони можуть обтяжити вас. Вам знадобиться цілеспрямованість. Не приймайте близько до серця поради оточуючих – вам краще знати, як вам належить діяти. Без жалю розставайтеся з минулим, будьте відкриті новому. У вихідні відвідайте дружню вечірку.

СКОРПІОН

Бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю їхнього виконання. Постарайтеся зосередитися на роботі, тому що це тиждень підготовки до вирішального кидка. Ви легко зможете заручитися необхідною підтримкою близьких. У вихідні на вас чекають нові враження, заміські поїздки, спілкування з новими людьми.

СТРІЛЕЦЬ

На роботі і вдома можливі дрібні конфлікти, тому вам варто бути гранично обережними в словах і вчинках. Варто уникати поспіху в рішеннях і емоційності в спілкуванні. У вихідні треба згадати про друзів, у вас з’явиться вільний час для розважальної поїздки в їхній компанії.

КОЗЕРІГ

Вашому начальству можуть не сподобатися ваші свавілля і зайнятість особистими справами в робочі години. Вас можуть застати зненацька, але все ж на вас чекає довгоочікуваний успіх. До вихідних у родині відновиться атмосфера любові, довіри і взаєморозуміння.

ВОДОЛІЙ

Можна зітхнути з полегшенням – схоже, що все повертається на свої місця, і справи налагоджуються. Можливо, на вас чекає нелегкий вибір, тому чим непомітнішими ви будете, тим краще для вас. Бажано не вплутуватися до авантюрних або сумнівних історій. У вихідні постарайтеся перебороти бажання лізти зі своїми порадами в чужі справи.

РИБИ

Постарайтеся упокорити свою гординю, прислухатися до вимог керівництва, і тоді справи підуть на лад. Спробуйте вписуватися у тимчасові рамки, виключіть запізнення. Від вас може знадобитися оперативність у прийнятті рішень. У вихідні можливі розбіжності в родині, їх буде важко залагодити, але треба постаратися.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне