Гороскоп на 15- 21 квітня 2019
10:00 14.042019

Гороскоп на 15- 21 квітня 2019

Цікаве 112

ОВЕН

Ви можете впоратися з усіма проблемами і виявити ініціативу у вирішенні складних справ. Стримуйтеся, навіть якщо почуєте критику. Докладайте всіх зусиль, щоб уникнути скандалу. Не будьте занадто вимогливими до того, хто спізнюється і змушує вас чекати.

ТЕЛЕЦЬ

У принципових питаннях упевнено відстоюйте свої переконання. Вам буде вдаватися будь-яка робота. Намагайтеся не пропустити важливу ділову інформацію і не зволікайте з призначеними зустрічами. У вихідні стежте за собою, не дозволяйте емоціям вихлюпуватися назовні.

БЛИЗНЮКИ

Ваші плани починають стрімко реалізовуватися. Можливі невеликі неприємності в діловій сфері. Краще зараз звернути увагу на свою домівку та родину, там на вас будуть очікувати щире щастя і успіх. Постарайтеся вихідні присвятити відпочинку або візьміть невелику відпустку.

РАК

Справ у вас буде все більше і більше, а от часу на них залишатиметься все менше і менше. Не переживайте, всі проблеми будуть вирішені, якщо ви виявите зібраність, уважність і зосередженість. Діти порадують вас своїми успіхами й досягненнями.

ЛЕВ

Постарайтеся зіставити свої бажання зі своїми можливостями. Ви не зможете швидко вирішити всі питання, що виникатимуть, це буде дратувати. Будуть вдалими переговори та інша ділова взаємодія з людьми старшого віку. У вихідні вам доведеться перейнятися проблемами ваших дітей.

ДІВА

Щось, можливо, доведеться переробляти через непередбачені ускладнення. Настає час перегляду цінностей. Почніть із себе – ви себе явно недооцінювали. Потрібно виявити наполегливість і впевненість у собі, доведеться витратити чимало сил на те, щоб переконати близьких у своїй правоті.

ТЕРЕЗИ

Найімовірніше, у мистецтві вияву компромісів рівних вам не буде. Можливо, вас спробують обдурити. Будьте до цього готові. Якщо виникне така необхідність – не відмовляйте рідним у фінансовій підтримці. На вихідні займіться плануванням відпустки.

СКОРПІОН

Ви встигнете зробити багато чого з того, що було задумано. Не покладайтеся на інших, а робіть усе самі, у вас вийде. Необхідно пам’ятати, що зайва впертість може призвести до сварок і конфліктів – як із колегами, так із родичами. У вихідні, можливо, отримаєте приємні новини.

СТРІЛЕЦЬ

Перед вами відкриються нові можливості для основної діяльності, друзі також будуть цьому сприяти. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції. Вам доведеться приймати серйозне рішення, від якого будуть залежати подальші події вашого життя. Вихідні або хоча б їхню частину присвятіть дітям.

КОЗЕРІГ

Більше довіряйте собі, тільки не приймайте рішень поспіхом. Реалізація добре продуманих ідей вам під силу. Якщо впевненість не покине вас, справи підуть на відмінно. Вихідні проведіть із родиною на природі.

ВОДОЛІЙ

Сконцентруйтеся на ідеях та планах, і тоді ви зможете досягти багато чого за короткий проміжок часу. Намагайтеся хоча б трохи подумати, перш ніж відверто розмовляти з близькими людьми. Вихідні краще провести вдома, де ви зможете відпочити в колі родини і відновити витрачені сили.

РИБИ

Може початися стрімкий зліт активності і приплив життєвих сил. Справи на роботі будуть складатися досить успішно, особливо в питаннях кар’єри. Поновлення дружніх стосунків може виявитися для вас досить корисним.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне