https://rx.ua
20680
14:20 5.042018

Василь Вірастюк «ладиться» худнути

Цікаве 313

Найсильніша людина світу, Василь Вірастюк, йде на восьмий сезон проекту «Зважені та щасливі», що на каналі СТБ. Він вирішив, що худнути в компанії ефективніше і веселіше.

1

– Скажу чесно, самому тренуватися складно. А на проекті «Зважені та щасливі» є можливість худнути в компанії. Це завжди веселіше і ефективніше, коли хтось підбадьорює, підстьобує, – каже Василь. – Я не ставлю собі за мету досягти якоїсь певної цифри. Я просто хочу скинути вагу, щоб мені було комфортно сидіти, стояти, щоб було гарне самопочуття.

Тренери шоу – В’ячеслав і Марина Узєлкова – вже готуються до зустрічі зі своїми новими підопічними. Під чиїм керівництвом буде худнути Василь Вірастюк, і з ким в парі він прийде на проект, поки невідомо.

– Нам сподобався досвід минулого сезону – коли нарівні з учасниками худне відома в Україні персона. І ми раді, що Василь відгукнувся на нашу пропозицію взяти участь у проекті, – коментує директор ТО, яке виробляє «Зважені та щасливі», Євген Тунік. – У Василя особливий тип статури, дуже багато м’язів. Але статус найсильнішої людини в світі не скасовує того, що у володаря цього титулу можуть бути проблеми з вагою або здоров’ям. Василь сам бачить, що щось зайве потрібно прибирати, і готовий це робити разом з парами нового сезону.

Зйомки найголовнішого реаліті про схуднення стартують в квітні і триватимуть до середини літа.

Підготувала Анна Пащук

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне