https://rx.ua
17791
10:00 19.112017

Гороскоп на 20 - 26 листопада 2017

Цікаве 359

goroskopОВЕН

Головне – виявляти ініціативу та активність. Особливо корисним це буде для кар’єрного зростання, але знадобиться все ваше терпіння і завзятість. Є ризик у поспіху нажити неприємностей удома, оскільки родина чекає від вас підтримки та уваги.

ТЕЛЕЦЬ

Ваша сумлінна робота має всі шанси бути відзначеною премією або підвищенням. Багато цікавого й приємного обіцяють знайомства з новими людьми та їхніми оригінальними ідеями. Можна сміливо розраховувати на допомогу друзів. У вихідні варто знайти час для заміської прогулянки.

БЛИЗНЮКИ

На вас очікують важливі й цікаві події. Зберігайте чесність, і тоді ніякі плітки не зможуть зашкодити вам. Відчуєте, що слід негайно зайнятися проблемами, які нагромадилися. Розумний компроміс може принести несподіваний прибуток. Якщо у вихідні вирішите влаштувати вдома перестановку, порадьтеся з близькими.

РАК

Бажано стримати свій запал та уважніше поставитися до нових проектів. Зайвий поспіх призведе лише до серйозних фінансових втрат. Розберіться з дрібними, але нудними справами. Несподіваний поворот подій вплине на вашу подальшу долю. Проте, щоб ці зміни були сприятливим, необхідно докласти максимум зусиль. Вихідні проведіть в колі друзів.

ЛЕВ

Більша частина часу піде на вирішення професійних завдань. Постарайтеся не забути про обіцянки, які ви дали близьким людям. Висока ймовірність конфліктних ситуацій. Критично подивіться на проблеми, не звалюйте провину на інших. Можуть виникнути проблеми в спілкуванні з дітьми. Вихідні будуть вдалими практично в усьому.

ДІВА

Потрібно стримуватися при спілкуванні з колегами, щоб уникнути конфліктів. Слід бути особливо уважними й менше часу віддавати мріям. Не варто займатися тим, чим не хочеться. Події дозволять по-новому оцінити багато позицій в особистій сфері. У вихідні не варто довіряти імпульсивним бажанням.

ТЕРЕЗИ

Настає час рішучих дій. У вас практично все виходитиме. Необхідно завершити кілька важливих справ, але не слід починати нових. У вихідні постарайтеся допомогти всім, хто звернеться до вас за підтримкою.

СКОРПІОН

У професійних справах вам будуть потрібні стрімка реакція на зміну ситуації та вміння знаходити нестандартні рішення. Не слід розраховувати на миттєві результати й великий прибуток. Особливо чекати на допомогу навколишніх теж не варто. У вихідні позбудьтеся домашнього мотлоху.

СТРІЛЕЦЬ

Найбільш неприємною подією можуть виявитися нападки недоброзичливців або необґрунтовані претензії далеких родичів. Потрібно ігнорувати їх. Доведеться відстоювати власні інтереси без усякої підтримки, тож покладайтеся на свій багатий життєвий досвід. У вихідні може порадувати нова інформація. Постарайтеся виділити час для домашньої рутини.

КОЗЕРІГ

Будуть сказані слова, які можуть вплинути на вашу долю, і тоді життя зміниться на краще. Усі ідеї, які прийдуть вам у голову, виявляться чудовими, залишиться тільки втілити їх у життя. Будете знемагати від купи незавершених справ і побутової суєти. Вихідні пройдуть у розкішній обстановці, але де? Обирати вам.

ВОДОЛІЙ

Ваші плани почнуть стрімко втілюватися в життя. Покращаться стосунки з близькими, будуть залагоджені практично всі конфліктні ситуації. Можете розраховувати на підтримку друзів та рідних. Самі теж не відмовляйте в допомозі, а також виконуйте необхідну роботу вчасно. У вихідні надійде приваблива пропозиція, яку варто обміркувати.

РИБИ

На ваші плечі може лягти велика відповідальність, не дозволяйте іншим керувати вами, тоді успіх буде забезпечений. Настане зручний період для зміни стосунків з колегами по роботі й начальством. Будьте зважені, у всьому знайте міру – така позиція дасть багаті плоди. Близькі люди підтримають вас у нових починаннях.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне