Перечинський центр зайнятості інформує про технологічні інновації служби

Опубліковано: | Переглядів: 1326
 • Поділіться із друзями:

Якщо ще сьогодні безробітний шукає роботу методом папірця, то завтра йому доведеться робити це за допомогою сучасних технологій і методів.

Valentuna Xydanuch

Валентина Худанич у робочому кабінеті

Про інновації Державної служби зайнятості «Карпатському об’єктиву» розповіла начальник відділу надання соціальних послуг Перечинського районного центру зайнятості Валентина Худанич.

– Валентино Іванівно, розкажіть, будь ласка, про інновації Державної служби зайнятості.

– Державна служба зайнятості запровадила низку інноваційних технологій. Задля оперативного заповнення вакансій ми запропонували безкоштовні послуги: відео-вакансії для роботодавців та відео-резюме для шукачів роботи. Все ці матеріали будь-хто може переглянути на офіційній сторінці Закарпатського обласного центру зайнятості, відео-хостингу YouTube та у Facebook. У роботі центрів зайнятості запроваджуються елементи дистанційного навчання безробітних. Вживаються заходи щодо організації роботи з підтвердження результатів неформального професійного навчання із розширенням переліку професій. У жовтні стартував спільний проект служби зайнятості та неприбуткової освітньої платформи Prometheus. Відтепер клієнти та співробітники усіх центрів зайнятості отримають безкоштовну можливість навчатись онлайн у кращих фахівців України та світу. Перелік курсів дуже великий, тож знайти для себе щось цікаве буде не складно. Курси можна буде проходити прямо у центрах зайнятості або, за бажанням, вдома. Додаткові знання надають значну перевагу під час пошуку роботи. Однією з інновацій служби зайнятості є впровадження модуля Електронної черги в центрах зайнятості, який розміщено сайті Державної служби зайнятості. За допомогою електронної черги особа можете самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на відвідування до будь-якого центру зайнятості.

Відеорезюме виграє у традиційного резюме

– З чого розпочинати пошук роботи?

– Традиційно пошуки роботи починаються зі складання і відправлення резюме претендента на роботу і подальшої його оцінки роботодавцем. За змістом, стилем, способом подачі інформації співробітник кадрового агентства складає свою думку про претендента, яку в ході особистої зустрічі може підтвердити або спростувати.

Допомогти роботодавцю визначитися з вибором ще на етапі ознайомлення з резюме, а потенційному працівнику підвищити свої шанси на ринку здобувачів допоможе відеорезюме – нова форма повідомлення про себе професійних відомостей.

Наразі безробітні мають унікальну можливість записати в центрах зайнятості відеорезюме, яке буде представлено потенційному роботодавцю. Як і про що розповідати під час зйомки резюме шукача, пояснюють фахівці служби зайнятості. Відеорезюме має всі шанси зіграти вирішальну роль у виборі роботодавцем певної кандидатури. Сьогодні таке резюме є одним із сучасних способів самопрезентації безробітних і вже давно успішно використовується за кордоном. Цікаво і грамотно підготовлене відеорезюме дає претенденту набагато більше шансів створити перше позитивне враження, ніж під час стресової ситуації на співбесіді. Адже саме перше враження найчастіше є вирішальним при підборі персоналу.

Відеорезюме виграє у традиційного резюме, адже замість прочитаних стандартних фраз роботодавець побачить потенційного працівника, його тембр мовлення, вміння висловлювати власну думку і т. д. При зверненні роботодавця в центр зайнятості з метою укомплектування вільного робочого місця йому пропонується переглянути відеорезюме претендентів на роботу. За словами спеціалістів служби зайнятості, у результаті використання таких методів пошуку роботи і персоналу, взаємодія між здобувачем роботи та роботодавцем стає більш доступним та ефективним.

Онлайн-співбесіди зекономлять час і гроші

Щоб покращити ситуацію на ринку праці регіону, за сприяння служби зайнятості між безробітним та роботодавцем будуть проводитись онлайн-співбесіди. Такі співбесіди мають свої плюси: економія часу – роботодавцю немає необхідності зустрічати кандидата, виділяти йому час і приміщення для проведення інтерв’ю; оперативна організація зустрічі – набагато швидше можна з’єднатися через Інтернет, ніж призначати й очікувати особисту зустріч; економія коштів – кандидат не витрачає кошти на дорогу, а роботодавець може швидше провести перший етап відбору та знайти потрібного для компанії співробітника.

Онлайн-співбесіди можливо проводити в індивідуальній (онлайн-співбесіда безробітного з роботодавцем) та груповій формі (онлайн-аукціон претендентів).

Інтерв’ю по скайпу, як сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу співробітників, стали використовувати зовсім недавно, але його популярність з кожним днем зростає.

Вже 10-15% українських компаній використовують скайп-інтерв’ю. Приміром, у США такою прогресивною формою співбесіди користуються вже 72% компаній.

Тетяна Грицищук, фото надане Перечинським РЦЗ

 

«Карпатський об’єктив»
Loading...

Анонси подій

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
« Чер   Сер »
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Різне:

 • ТБ програма

 • Гороскоп

 • База крадених велосипедів

 • Рецепти

 • Погода

  • Ужгород

   Невеликий дощ завтра ввечері.

   • Невелика Хмарність

    Зараз: 20.71°C/1011.75гПа

   • Ясно

    Об 19 годині: 18.85°C/1011.78гПа

   • Ясно

    Об 20 годині: 18.23°C/1011.67гПа

   • Ясно

    Об 21 годині: 17.52°C/1011.37гПа

   • Ясно

    Об 22 годині: 16.9°C/1011.16гПа

  • Мукачеве

   Невеликий дощ завтра ввечері.

   • Невелика Хмарність

    Зараз: 20.97°C/1011.74гПа

   • Ясно

    Об 19 годині: 18.96°C/1011.83гПа

   • Ясно

    Об 20 годині: 18.6°C/1011.69гПа

   • Ясно

    Об 21 годині: 18.08°C/1011.42гПа

   • Ясно

    Об 22 годині: 17.64°C/1011.22гПа

  • Берегове

   Невеликий дощ завтра вранці і ввечері.

   • Невелика Хмарність

    Зараз: 22.44°C/1011.53гПа

   • Ясно

    Об 19 годині: 19.37°C/1011.56гПа

   • Ясно

    Об 20 годині: 18.57°C/1011.45гПа

   • Ясно

    Об 21 годині: 17.85°C/1011.21гПа

   • Ясно

    Об 22 годині: 17.36°C/1011.02гПа

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події